Skocz do zawartości
Gość Sekator

Ile godzin wytrzymuje wam bateria w SGS3?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

1023 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        122
      • 12-24 H
        367
      • 24-36 H
        272
      • 36-48 H
        149
      • 48-60 H
        44
      • 60-72 H
        15
      • Powyżej 72 H
        51

Rekomendowane odpowiedzi

jodzet

Hm... ja Wam zazdroszcze, powaznie;)

Mnie bateria trzyma maks 24 h,ale po 3-4 h czytnik rss, synchronizacja dwoch kont, niekiedy z godzinka muzyki poprzez bt. Wynik ten i tak uwazam za dobry. Duzo lepiej niz w HTC Sensation;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    C80

Mi wyszło, ze przy takim samym używaniu różnica miedzy korzystaniem tylko z 3g a wifi to około 30-40 minut na korzyść pracy na wifi (ok. 4,5 h na WiFi i 4h na 3G).

Natomiast w zależności od dnia potrafi trzymać nawet 3 dni przy wifi i wlaczonej stałej synchronizacji poczty i Fb. Jednocześnie regułą jest to, że więcej niż 4,5 godziny pracy wyswietlacza nie wyciągnę.

Edytowane przez C80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce mi się dawać screena

Ale jakoś tak ustawione mam

Jasność ekranu - 65%

Non-stop Wi-Fi

2h Grania

1G Dzwonienia

4H na Wi-Fi

Potem trochę FB itp.

I tak ogólnie bateria wytrzymuje mi 2dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ripper

Ciekawe rzeczy, niejaki ponek13 pisze że trzyma mu 80h w tym 4h grania(!) po czym "na dowód" umieszcza screen z praktycznie nie wykorzystywanego telefonu. Mnie udało się rozładować sgs 3 w ok. 4h samym intensywnym graniem.

Kliknięte z Androida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... u mnie czysty, stockowy Jelly Bean 4.1.2. Uzytkowanie dosc intenstywne, duzo dzwonienia, duzo sms, synchronizacja kilku kont e-mail, sporo internetu 3G i wifi. Wszystko wlaczone oprocz gps.

Czas dzialania 24 godziny.

Od 6 rano do teraz czyli ok 17.30 zostalo mi 55% energii. Dokoncze to do polnocy korzystaniem z internetu.

Dodam jeszcze, ze jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, htc padlby juz o 16 tej calkiem.

Przy wylaczeniu danych komorkowych i wifi telefon normalnie uzytkowany potrafi wytrzymac nawet 4-5 dni, ale nie do tego celu zostal zaprojektowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działał nie cały dzień jak miałem zapełniony kalendarz spotkaniami i włączone google now. Usługa niesamowita ale niestety bateria tego nie wytrzymuje i z tą usługą max od 7 do 16 mi wytrzymywał. Jak wyłączyłem to powiem szczerze, że przy 3 skrzynkach z synchronizacją, kalendarz, jakieś granie i słuchanie muzyki 1,5 dnia daje radę.

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym chciał to może do 2 dni bymdociągnął , ale zazwyczaj jest to 24h, ale to normalna cena za takie możliwosci jakie daje nam ten telefon , to jak by mały komputer w kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem jak mój egzemplarz miałby wytrzymać 24h. W pracy telefonu za dużo nie używałem dzisiaj i bateria ma 60%. Co ciekawe 38% zeżarł ekran wg systemu a zerkałem na niego dzisiaj może z 5-6 razy. WiFi i GPS mam wyłączone jak nie potrzebuję, tryb oszczędzania energii włączony.

Może się jeszcze nie dotarło wszystko bo ten telefon mam od piątku. Poprzedni poszedł na rękojmie ale też wydawało mi się, że nie urywa zada ta bateria. A piszą w testach, że niby prawie 11h rozmów 3G wytrzyma ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    C80

Ok. 3,5 godzinach Automapy i jednocześnie około 7 godzinach wyłączonej transmisji danych. Całkiem niezły wynik pracy ekranu.

screenshot2013010620321.jpg

screenshot2013010620315.jpg

screenshot2013010620320.jpg

screenshot2013010620315.jpg

Stockowe 4.1.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

N.O.V.A 3 Multiplayer i po max 3h agonia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi