Skocz do zawartości
loczekzmc

Najlepszy program do zmiany wyglądu Lg?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaki jest najlepszy program do zmiany wyglądu naszych LG?

Korzystałem z adw.launcher bardzo ładny, ale jednak muli trochę telefon co denerwuje.

Edytowane przez loczekzmc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

metamorph ?

wejdz do dzialu modyfikacje ; x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

ja korzystam z adw.launcher i nie dostrzeglem wiekszych zamulen w stosunku do tego co oferuje standardowa od androida czy lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rowniez potwierdzam. ja tez wiekszych zamuleni nie widze. wedlug mnie chodzi nawet lepiej niz ekran lg i ma wiecej opcji konfiguracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja używam właśnie adw.lunchera i troche mnie denerwuje. Ładnie wygląda tylko czasami sie długo odświeża - pulpit sie resetuje a po wejsciu do menu widac jak ikony po kolei sie doczytuja. Pewnie przez to że mam apps2sd... może karta jest zbyt wolna (8gb i klasa 6)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bez aps2sd nie mam czegos takiego. normalnie wszystko jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:grzala99

masz włączone "system persistent" w system preferences? Niektórzy polecają zmianę ADW na starszy 1.1.1 lub wcześniejsze.

I tak z ciekawości - ile nawgrywałeś programów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się jakoś grupować ikony w głównym menu ADW Launcher'a, tak jak to ma miejsce w standardowym menu LG 540 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Da się jakoś grupować ikony w głównym menu ADW Launcher'a, tak jak to ma miejsce w standardowym menu LG 540 ?

Da sie... wchodzisz w menu aplikacji --> wybierasz klawisz funkcyjny --> wybierasz "Choose group" --> wybierasz "New Catalog" --> nazywasz go --> wychodzisz do menu aplikacji --> wybierasz klawisz funkcyjny --> wybierasz "Setup group" --> a następnie wybierasz jakie aplikacje maja byc w danej grupie

Przy wejsciu w menu aplikacji wybierasz przycisk funkcyjny i wybierasz "choose group" --> wybierasz nazwe katalogu/grupy aplikacji jakie wybrales i masz pogrupowane aplikacjie cos na wzor tych z LG

@pegasus_sis:

nie liczylem ile aplikacji - jest torche tego - mam 5 pulpitów w menu aplikacji razem z systemowymi ale poprzez skrypt sparwdzajacy czy apps2sd działa (z tutoriala) wyswietla że zajęte mam 21% powierzchni partycji ext2 tzn 98,6MB z 486,2MB

co do system persistent mam wyłączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dokońca chodziło mi o takie grupowanie, ponieważ dla mnie (lenia) takie przełączanie okien/grup przez "chose group" jest męczące.

Ale piwko i tak poleci, a propos tego tematu, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie menu, czy da się w nim przenosić ikony, czy z tego co zauważyłem ustawiają się one automatycznie wg. alfabetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi