Skocz do zawartości
loczekzmc

Najlepszy program do zmiany wyglądu Lg?

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach 100MB to jeszcze normalnie. Jedynie co mogę doradzić to wyłączać po jednym widgecie i obserwować, jak się zachowuje pulpit - miałem kiedyś widget pogody który strasznie zamulał nawet bez ADW- nie wiem dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

ja mam zajete 200 mb aplikacji i adw nie muli wlasnie wolniej chodzi oryginalny lg jak i androida. A pogoda nigdy mi nie mulila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie dokońca chodziło mi o takie grupowanie, ponieważ dla mnie (lenia) takie przełączanie okien/grup przez "chose group" jest męczące.

Ale piwko i tak poleci, a propos tego tematu, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie menu, czy da się w nim przenosić ikony, czy z tego co zauważyłem ustawiają się one automatycznie wg. alfabetu.

podpinam się pod pytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goods

Korzystam z ADW.LAUNCHER. Chciałbym sobie zainstalować Launcher Pro, ale nie chciał się uruchomić. Wiadomo, że telefon się trochę zamulić, ale cóż zrobić. Wygląd również się liczy, a to co jest w standardzie doprowadzało mnie trochę do odruchów wymiotnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pierre

LauncherPro będzie działał ale dopiero od softu z numerkiem 2.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Adw.Launcher doczekal sie malej aktualizacji do wersji 1.1.5 i jakos wydaje mi sie jakby jeszcze plynniej dzialal, ogolnie z motywem galaxy s lg ladnie sie prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6
    galaxy s

yyy chyba GALA S bo Galaxy motywu nie znalazlem na adw ;p

Powiedz mi jeszcze czy masz takiego buga na starszych wersjach theme jak w landscape wlaczysz menu i odwrocicsz tel to tak jakby resetuje ci adw czyli robi sie czarny ekran?

Edytowane przez kunis6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

ja instalowalem wersje yy bodajze 1.1.3 z marketu i jak mialem rotacje na auto to nie bylo problemu- dalem po prostu na pionowo portret, poniewaz czasami denerwowalo mnie, ze np.lezac tel wykrywal poziom.

A co do problemu z czarnym ekranem, to nie widzialem u siebie tego.

No gala S ale to jakby skrot od galaxy s :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    V4yne
    Powiedz mi jeszcze czy masz takiego buga na starszych wersjach theme jak w landscape wlaczysz menu i odwrocicsz tel to tak jakby resetuje ci adw czyli robi sie czarny ekran?

Ja tak mam ale podejrzewam że tak się dzieje bo kilka razy spadł mi już telefonik. I ogólnie jakoś mi tak zamula system na każdym, czy by to nie był adw., LG czy android. Często resetuje mi telefonik tak jak by ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przyznać ze po ostatniej aktualizacji adw.lunchera telefon już nie muli I chodzi całkiem sprawnie-widać wyraźna poprawe(nawiązując do moich poprzednich wypowiedzi)

Sent from my GT540 using Tapatalk & Swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi