Skocz do zawartości
KrisPOD

Astro file manager

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanie jak w temacie

przy każdej aplikacji widnieje expire i data ... jest jakaś pełna wersja tego czy po prostu to jest pełna ale ma jakiś czas określony działania ???

o co chodzi z tym expire ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

Nie, to co macie jest pełną wersją... ograniczenie czasowe to takie jakby skuszenie do aktualizacji, by probram był stabilny.

Zawsze wychodzą z aktualizacją przed końcem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie i prawda tyle, że czasem owa aktualizacja zmniejsza funkcjonalność, wygląd czy też po prostu nasze przyzwyczajenia -

to co lubiliśmy w danym programie...

Patrz : Useful Swithers, Meridian...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z tym programem.Otóż mam na serwerze sporo plików, które chciałbym odtwarzac przez wifi, jednak w androidzie nie ma domyslnie aplikacji do przegladania innych kompów w sieci.

znalazlem astro manager do tego, jednak nie chce mi pobrać nakładki smb do obsługi samby (linux) z android market- po prostu jej nie znajduje.

W związku z tym mam pytanie czy jest jakiś program do tego lub zrobienie zeby mi ten astro dzialal?

Próbowałem z Es File explorer, jednak ten nie wiadomo czemu znajdował tylko mojego kompa w sieci, dodatkowo transfer mimo ze mam połączenie 60mbps byl mierny.plik 150 mb ledwo szedl, a powinno hulać wg mnie.

Ogólnie chciałem zrobić sobie odtwarzacz wifi mp3, czyli bym sobie muzyki sluchal ktora jest na serwerze, lub filmy ogladal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się podepnę pod temat, choć mam inny problem z tą aplikacją - nie działa mi przenoszenie plików; wymieram opcję multi, potem move, wchodzę w nowy katalog docelowy, klikam paste i wywala błąd że nie mogę przenieść pliku (są to np.zdjęcia robione telefonem, więc prawa dostępu są -rw)

kopiowanie działa bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze ktos w koncu odpisal.Sprawdzilem Linda manager, znajduje moj serwer, pliki na nim widzi, jednak nie chce jakos ich kopiowac.

szczerze mowiac dziwi mnie mala popularnosc tematu, czyzby nikt nie uzywal wifi do odtwarzania muzyki po sieci?

wlasnie dalej jednak nie wiem czemu predkosc po wifi jest tak wolna.

prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odtwarzanie muzyki i filmów w Astro z modułem Samba niestety nie działa jeśli uruchamiasz pliki na zdalnym kompie . Widać pliki, można je kopiować, usuwać itp ale po uruchomieniu player ich nie odtwarza.

Player muzyczny twierdzi ze nie obsługuje tego formatu mimo, że ten sam plik wgrany na kartę SD działa bez problemu. Player filmowy twierdzi, że nie może odtworzyć.

Moduły SMB i Bluetooth do ASTRO

Edytowane przez deepblue

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki, jeśli ktoś chce wysylac po wifi z serwera lub swojego komputera do andka, polecam program websharing.

Jednak dalej nie mam pojęcia czemu tak wolno leci skoro mam zasieg znakomity

edit. mogłbys dac haslo jeszcze:)

Edytowane przez odidada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ups, już poprawiłem. Jest bez hasła.

Ja mam prędkości rzędu 1 MB/s przy wyśmienitej jakości sygnału. IMO to raczej norma w standardzie G gdy w okolicy sporo sieci radiowych. Pobierz z marketu Wifi analyser i poszukaj wolnych kanałów, może to pomoże trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi