Skocz do zawartości
Exodus

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Exodus

W tym temacie chciałbym żeby posiadacze Wildfire wypowiedzieli się na temat używanych przez siebie słuchawek oraz jakości dźwięki który wychodzi z naszego HTC.

Przymierzam się do zakupu słuchawek i chciałbym przed tym poznać wrażenia innych.

Jak wiele potrafi Wildfire dać z jakości dźwięku żeby nie kupować słuchawek których potencjał nie zostanie wykorzystany?

Edytowane przez Exodus
    Poprawienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Pisałem już kilkukrotnie o dźwięku na słuchawkach z tego HTC, bo jest to dla mnie dość istotna kwestia.

Powtórzę się ostatni raz.

Używam słuchawek dousznych Panasonic RP-HNJ300. Audiofilem nie jestem, ale muszę stwierdzić, że dźwięk, jaki oferuje ten telefon, jest mocno stłumiony, za to całkiem przyjemnym, mocnym i wyraźnym bassem. Co jest problemem? Problemem jest brak equalizera w standardowym odtwarzaczu. Szukałem wiele razy czegoś z eq. Znalazłem jeden odtwarzacz - ASTRO Player - niestety wersja beta. Na tyle słaba beta, ze gdy odtwarzana była muzyka, a tapnęło się na wyświetlacz to w tych momentach muzyka była przycinana. Ustawiłem sobie jednak eq i wtedy odpalałem muzykę. Tutaj muszę napisać, że przy odpowiedniej dla nas konfiguracji HTC oferuje całkiem dobrą jakość dźwięku. Dobrą dla mnie, ale po zmianach w eq. Tak więc należało by jakiś dobry odtwarzacz z equalizerem znaleźć, a można cieszyć się muzyką na słuchawkach na przyzwoitym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie problem lezy w sluchawkach. Od razu wiadomo ze cos jest nie tak w oryginalnych. Podlaczylem ICEMAT Siberia i graja jak zloto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że akurat ICEMAT syberia to nie są jakieś super słuchawki, raczej skierowane do graczy, jeśli chcesz jakies wybrać to polecam forum mp3store.pl

A ja sam jadę na dołączanych ale nie wiem czy nie kupić jakichś AKG:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam

Sennheiser CX 380 SPORT II - sluchawek uzywam do biegu i w szkole bardzo dobre i naprawde dobra jakos dzwieku. Kolo 100zl.

Sennheiser HD215 - sluchawki raczej do uzytku domowego, badzo dobre wygluszenie otoczenia i wspaniale do grania jak i do sluchania muzyki. Kolo 250 zl.

Sluchawki te sa z naprawde bardzo wysokiej polki, ale za ta cene dostajemy naprawde najlepsze wykonanie i jakosc dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Exodus
    Sennheiser CX 380 SPORT II - sluchawek uzywam do biegu i w szkole bardzo dobre i naprawde dobra jakos dzwieku. Kolo 100zl.

Gdzie widziałeś te słuchawki w takiej cenie?

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat słuchawek SoundMagic? Przykładowo MP21 które mają mikrofon i są dedykowane do telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Z tanich i dosc dobrych sluchawek dokanalowych polecam Creative EP-630. Uzywalem ich kiedys z mp3 iRiver'a T10 i spisywaly sie bardzo dobrze. Wiadomo sa to budzetowe sluchawki, a nie jakis high end Sennheiser'a wiec na pewno duzo ustepuja tym najlepszym lecz w cenie ~60PLN imo trudno znalezc cos lepszego. Mysle, ze do WF lepszych nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tylko że akurat ICEMAT syberia to nie są jakieś super słuchawki, raczej skierowane do graczy, jeśli chcesz jakies wybrać to polecam forum mp3store.pl

A ja sam jadę na dołączanych ale nie wiem czy nie kupić jakichś AKG:)

Chodzilo mi tylko o zmiane jakosci dzwieku a nie o same sluchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gdzie widziałeś te słuchawki w takiej cenie?

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat słuchawek SoundMagic? Przykładowo MP21 które mają mikrofon i są dedykowane do telefonów.

Sennheiser CX 380 SPORT II NOWE WYPRZEDAŻ (1224610792) - Aukcje internetowe Allegro

A tak dla zaznaczenia ja moje kupielm za £20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam słuchawek Bluetooth Motorola S9.Dziwię jest czysty i wyrażny i grają głośno.Nie jestem audifilem,ale dla mnie są wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi