Skocz do zawartości
Exodus

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

e-bola

A jakie słuchawki douszne/dokanałowe polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SanskR

Ja polec Creativy EP 630, mialem kilka sztuk I w tym przedziale cenowym nie maja sobie rownych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Ja polecam słuchawki zawieszane na szyję ze smyczką na dole, model Panasonic RP-HNJ300. Kupiłem je rok temu przed gwiazdką i do tej pory działają jak nowe :) W PowerAMP podbicie bassów z Wildfire czuć bdb :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja polec Creativy EP 630, mialem kilka sztuk I w tym przedziale cenowym nie maja sobie rownych :)

Oj tak. Kilka dni temu właśnie zakupiłem CREATIVE EP 630 na allegro i jakość dzwięku jest nie porównywalna z dołączonymi słuchawkami, naprawdę warto. Do tego polecam powerAMP z marketu, warto wydać 15zł na ta aplikacje, eq jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oj tak. Kilka dni temu właśnie zakupiłem CREATIVE EP 630 na allegro i jakość dzwięku jest nie porównywalna z dołączonymi słuchawkami, naprawdę warto. Do tego polecam powerAMP z marketu, warto wydać 15zł na ta aplikacje, eq jest świetny.

Z całego serca ODRADZAM EP630 dla Wildfire. Przy takim zestawie występuje nasilone "brzęczenie" opisane przez @mef77 kilka postów wcześniej. U mnie lepiej spisują się nawet oryginalnie dołączone słuchawki. Najlepszy dźwięk uzyskałem używając Sony EX85, ale nie oszukujmy się naszemu telefonowi bardzo daleko do przyzwoitego odsłuchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie jakośc dzwieku na sluchawkach tych oryginalnych jest very low ;P po pierwsze ogolem jak dl amnie WF gra poprostu cicho ;) po 2gie po podkreceniu basów no jest niezle charczenie ( to akurat mniemam wina tych słuchawek) i oolem dzwiek nie jest ani czysty ani nic wwiecej <testowane na PowerAMP> zazwyczaj słucham na mp4 i mam porownanie wiec jest spora roznica lekko mowiac ;> dla testu pozniej podlacze sobie tamte sluchawki dokanlowki i zobacze jak to bedzie wygladalo :P swoja droga jest jakis sposob na podwyzszenie natezenia glosnosci bo to najbardziej chyba boli :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xTxS

Dokanałowe? Ja używam Soundmagic PL21, dźwięk naprawdę magiczny(czena ok 90zł). A z wyższej półki NU-Force NE6 (ok 140 zł) - wg. rankingów najlepsze słuchawki w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest jakość dźwięku Wildfire na słuchawkach typu Creative EP-630? (w perspektywie Sennheisery). Bo nie ukrywam, że zależy mi na dobrym dźwięku, żebym mógł wykorzystać telefon jako odtwarzacz mp3, żeby nie nosić dwóch urządzeń. A słyszałem różne opinie. Oczywiście po uwzględnieniu wgrania jakiegoś innego odtwarzacza niż domyślny, jeżeli to ma poprawić jakość.

Znośnie jest? Jeżeli ktoś miał porównanie do Nokii 6120c, to może porównać. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

jakość jest OK, na pewno powyżej przeciętnej. ale coś mi w nim przeszkadza. Ale dzwiek nie jest tak spłaszczony jak w innych telefonach. Ale jakbym miał wybierać to wolałbym LG p500

ale i tak wildfire chyba bylby na wysokiej pozycji w tym przedziale cenowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trojek

Śmiało polecam. Sam mam Sennheisery i według mnie dźwięk jest bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi