Skocz do zawartości
Exodus

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

dzwiek jest lepszy od noki 5310 xpress music, mam obydwa telefony i wildfire gra duzo lepiej :) HTC na lepszych sluchawkach gra porownywalnie z moim playerem mp3 sansa fuze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bylo, lacze tematy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

a dla mnie ten telefon gra przyzwoicie. Byłoby świetnie gdyby nie zepsuty środek (dla mnie) basik daje ładnie i nie jest przeładowany ani nie przesłania, ale środek mnie uderza po uszach (mam takie wrażliwe ucho, i pasmo między środkiem a górą musi być lekko schowane) ale od tego jest korektor.

Bassu lubie sporo, tu jest wystarczająco, na pewno cięzko narzekać na brak ;)

dynamika, czystość brzmienia też jest (wcześniej myślałem że nie,ale to wysunięty środek mi przeszkadza)

słuchawki soundmagic pl11, sennheiser hd202. Preferencje: totalny basshead, niereformowalny :D

Oczekiwania: zaspokojone 5/6, z korektorem 5+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używa ktoś słuchawek z pilotem(prev, next)? Irytuje mnie, że muszę wyciągać telefon z kieszeni za każdym razem, gdy chcę przełączyć utwór. Zależałoby mi na czymś najtańszym (więc pewnie nie-bluetooth) i niewypadającym (jeśli douszne, to tylko z zaczepami). Może ktoś coś polecić?

Jeżeli już znajdę taki słuchawki, to mogę liczyć, że będą kompatybilne z moim WF? A może jest jakieś cudo do przeprogramowania oryginalnego (lub lepiej nie) "pilota" z tylko jednym przyciskiem?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W powerampie masz mozliwosc ustawienia tego pilota od oryginalnych sluchawek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Na allegro sa oryginalne htc z pilotem, pisze ze kompatybilne z wildfire. Tez jestem ciekaw jak to gra, czy jakosc lepsza od standardowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywa ktos sluchawek Soundmagica MP21 z pilotem i mikrofonem? Beda one kompatybilne z WF? Jak z jakoscia dzwieku? Bas?

Uzywam EP630 i jakos srednio mi odpowiadaja, mialem kiedys KOSSy ale kabel sie zepsul, a dzwiek byl lepszy niz w tych epkach. Moze to dlatego ze w KOSSach byly pianki a nie gumki... Moze zamiast sluchawek bardziej by sie oplacalo kupic pianki np. Comply T400? Nie chce tracic kasy jesli roznica ma byc niezauwazalna.

Edit:

Wlasnie kupilem MP21, pilot dziala (program mixzing 1x pauza/play, 2x nastepny otwor), mikrofon i odbieranie polaczenia tez. Dzwiek lepiej niz w EP630, musze jeszcze je dobrze wygrzac.

Edytowane przez Velldrin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam grono użytkowników WF, bo to moj 1 post...

Kupilem dzis sluchawki SoundMAGIC MP21. Pilot działa z odtwarzaczem PowerAMP (play/pause; next/prev track) czyli wypas:) Tutaj nadmienię że oryginalne sluchawki HTC z pilotem nie dzialają z WF jak tez producent wskazuje na swojej stronie internetowej nie wymieniajac WF przy tym akcesorium (mam też te sluchawki więc to sprawdzone).

Wspomniane SM MP21 grają rewelacyjnie, jestem wymagający i nie zaluje ani jednej zlotowki. Z korektorem Powerampu mozna je ustawic naprawde niezle, brakuje tylko do szczescia kontroli glośności...

Wczesniej mialem Nokie N78 a tam pilot jest wypasiony ale jakosc dzwięku o wiele gorsza w porownianu do WF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

arcamus, czy masz sluchawki RC E160? Czy zainstalowałes do nich sterownik (odnośnik na stronie sklepu HTC z akcesoriami), a mimo to pilot nie działa?

Jak porównujesz jakość dźwięku z MP21 w porownaniu do RC E160 i do oryginalnych z zestawu telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi