Skocz do zawartości
Exodus

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Cubaza

Witam,

Mam pewne pytanie. Chciałem zakupić sobie słuchawki do słuchania czasem muzyki, ale żeby nie musieć wyciągać telefonu, po to aby zrobić głośniej bądź przerzucić piosenkę, dlatego wybór padł na słuchawki bluetooth, chyba, że polecicie coś innego.

Jak na razie skłaniam się za słuchawkami:

SLUCHAWKI BLUETOOTH NOKIA BH-503 NOWE ORYG. GW 6m (1604047588) - Aukcje internetowe Allegro

ale nie jestem pewien, czy będą one działać w WF i będę mógł korzystać z opcji podgłaśniania bądź przerzucania piosenek.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działają i to na 100%, sam ich używałem, są bardzo wygodne i mają nawet niezły zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erystr

a ja mam takie pytanie - czy zestaw HF dedykowany do Sony Ericssona Aino (MH100) da sie jakoś skonfigurować w androidzie by działało przełączanie utworów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To pewnie zależy od odtwarzacza. Używając PowerAMP jeszcze nie spotkałem się z niekompatybilnymi słuchawkami, a testowałem ich już dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erystr

PowerAmp nic nie daje ale za to Winamp działa perfekcyjnie z tym HF ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, czy słuchawką Jabra BT2010 można słuchać MP3 z telefonu? Czy ma ona tylko zastosowanie w rozmowach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taran1
    Używam do słuchania muzyki w htc wildfire słuchawek zapożyczonych od samsunga monte muza nawala naprawdeę super jest tylko małe ale.... brak equalizera ale nie jest to problem aż tak istotny ponieważ głos jest bardzo czysty aczkolwiek brakuje zdecydowanie basu :( natomiast jeśli chodzi o oglądanie filmów i słuchanie tego co mówią we filmie na słuchawkach to koszmar i totalna beznadzieja prawie nic nie słychać próbowałem na oryginalnym odtwarzaczu i ściągałem rock player i jakiś vital player i wszystko o kant tyłka rozbić można dźwięk filmu w słuchawkach jest do kitu :( Pozdro może ktoś ma jakąś propozycję normalnego odtwarzacza.

Pozwole sobie zacytować tą wypowiedź, gdyż mam teoretycznie ten sam problem. Podczas korzystania z oryginalnych słuchawek HTC oraz włączam muzyke bezpośrednio z głośnika jakość dźwięku jest ok - żadnych trzasków, wokal nie jest przyciszony, jednak gdy korzystam ze słuchawek od samsunga monte (dokanałowe, jack 3,5 mm) jakość dźwięku jest tragiczna... Korzystam z programu PowerAMP (7 dniowa wersja trial). Czy to jest wina słuchawek, czy może oprogramowania? Jestem zmuszony zmieniać słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś używał już słuchawek HTC RC E190 (z pilotem i płaskimi kablami) wraz z Wildfire? Jeśli tak, to jakie wrażenia i jak z kompatybilnością pilota i odtwarzaczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Moze nie jestem melomanem i slon mi na ucho nadepnal ale ja uzywam sluchawek dostarczonych razem z HTc Wildfire i nie narzekam - moze rzeczywiscie gdybym kupił cos drogiego/drozszego zauwazylbym roznice - zreszta wszystko zalezy od jakosc źródla dzwieku - ze slabej mp3 nawet najlepsze sluchawki nic nie wyciagna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi