Skocz do zawartości
QL4w0j7

Działanie multitouch w Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak dziala Multitouch w desire czy podobnie jak w iphone, czy nawet nie ma o czym marzyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary marzysz Iphone to Iphone :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam pytanie jak dziala Multitouch w desire czy podobnie jak w iphone, czy nawet nie ma o czym marzyc.

Oba wyświetlacze są pojemnościowe i oba mają multitouch i w obu działa to tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peter

Z tym tak samo bym nie przesadzał ale Desire jest już poziomem zbliżony do płynności multidotyku w IP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

zdecydowałem się na zakup htc desire i mam z nim problem - podczas gier gdy np. guitar hero gdy zachodzi potrzeba wciśnięcia dwóch przycisków jednocześnie działa zawsze tylko jeden - czy to błąd dotyczący wszystkich htc desire? da się coś z tym zrobić? na chwilę obecną niektóre gry są bezużyteczne ze względu na ten problem. Przyciski w guitar hero są w jednej linii i nie mogę wcisnąć obu jednocześnie...

Czy to ten bug daje o sobie znać:

?

Czy to jeszcze coś innego?

Mam update do androida 2.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, ze względu na to, że d htc desire dość kiepsko spisuje się multitouch chciałabym go w jakiś sposób poprawić. testowałam go w różnych programach, ale nigdzie nie znalazłam choćby kalibracji. czy jest w ogóle to możliwe?chodzi o to, że gdy dotkniemy w 2 miejscach ekran, a następnie podczas przesuwania punkty przetną oś X lub Y zamieniają się miejscami. jest na to rada (wymiana telefonu narazie odpada)

Z góry dziękuję za odpowiedź :) Ania

Edytowane przez tetisherii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

Witaj

na razie nie widziałem sposobu na naprawienie tej przypadłości, może spece z xda-developers coś wymyślą, ale są teorie że wada ta nie jest programowa a sprzętowa, pozostaje czekać i sprawdzać czy coś się pojawia na ten temat

Aniu chyba źle masz ustawioną płeć w profilu :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalibracja ekranu znajduje się w: MENU-> Ustawienia-> Język i klawiatura-> Touch Input-> Wprowadzanie tekstu i na samym dole masz narzędzie kalibracyjne... z tym, że nie wiem czy o to Ci chodziło...

Kalibracji multitoucha jako tako nie ma... poza tym na forum ktoś już chyba pisał, że te błędy z multitouchem wynikają z zastosowanego procesora dotyku (czy jakoś tak to się nazywa)... jak znajdę tę wypowiedź to podam linka.

link: http://forum.android.com.pl/f151/htc-desire-z-ekranem-super-lcd-19186/index10.html

btw. dlaczego podpisujesz się jako 'Ania' a piszesz w rodzaju męskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płeć poprawiona, dzięki za spostrzeżenie. pomyłka była, bo chłopak zakładał mi konto. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jak, ma ktoś jakieś rady, jakiś program poprawiający prace może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x