Skocz do zawartości
gnom1gnom

Sony Xperia P - uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem zaopatrzyć się w uchwyt do samochodu. Zależy mi na tym żeby telefon był obudowany w nim przez minimum plastiku, więc uniwersalne uchwyty z ogromnymi przesuwanymi klamrami mnie nie interesują.

Dodatkowo zamówiłem już sobie etui HARD RUBBER.

Pytanie czy w uchwyt samochodowy typu ramka (np UCHWYT-KOMPAKTOWY-SZTYWNY-SONY-XPERIA-P-LT26i) zmieści się telefon w tym etui?

Czy może powinienem raczej zaopatrzyć się w Uchwyt Samochodowy AntiShock Sony Xperia P. Chociaż co do tego mam wątpliwości jak będzie trzymał się w nim telefon połżony na boku a nie w pionie - jeśli ktoś ma doświadczenie to proszę o opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się zastanawiam nad tym pierwszym uchwytem:) Gdybyś się zdecydował, będę wdzięczny za opinie o nim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    promi

Ten pierwszy uchwyt jest bardzo dobrze spasowany do telefonu i raczej się nie zmieści.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i w końcu zdecydowałem się zakupić uchwyt i ładowarkę samochodową:) O dziwo uchwyt kosztujący tylko 19 zł okazał się bardzo skuteczny, świetnie trzymający telefon i bardzo stabilny ;) Do tego wykonany bardzo dobrze i z dobrych materiałów jak na tak niską cenę;) Polecam każdemu posiadaczowi SXP.

Ładowarka samochodowa z kabelkiem są oryginalne Sonego także nie ma się do czego przyczepić:) Ładowarka baaaaardzo kompaktowa a zagięcie wtyczki kabelka dobrze sprawdza się w położeniu poziomym telefonu.

Dla zainteresowanych - aukcje na których zakupiłem akcesoria:

UCHWYT DEDYKOWANY DO SONY XPERIA P LT22i DO SZYBY (2640622462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ORYG. ŁADOWARKA SE AN400 XPERIA S NEO V ARC S X8 (2670454837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

@up właśnie zastanawiam się nad kupnem tego uchwytu co ty, właśnie przez cenę, skoro piszesz, że wykonanie jest porządne. Mam w samochodzie uchwyt Herbert Richter i wychodzi, że na Allegro taniej jest kupić taki uchwyt jak powyższy i sobie z niego wyjąć głowicę, niż kupić samą głowicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę ze to dobry pomysł, bo same trzymaki do naszej Xperi kosztują więcej niż cały ten uchwyt, wiec nawet jakby jakimś cudem trzymak z niego nie pasował, to zawsze możesz użyć całości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brolic

Diesel1987 napisz coś jeszcze o tej ładowarce, sam sie nad taką zastanawiam ale nie przekonuje mnie ta "wersja bulk" mi się wydaje że to poprostu refurbished, wygląda chociaż na oryginał? długo ładuje? czy kabel jest tej samej długości co ten do ładowarki sieciowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda porządnie i nie jak chińska podróba tylko oryginalny produkt Sonego. Kabel ma około metra a standardowy dodawany do telefonu 80 cm. Ładuje raczej szybko, choć nie sprawdzałem na pełnym ładowaniu. Standardowa ładowarka ma 1500 mA a ta 1200 mA więc różnicy dużej nie ma. Słowem bierz i sie nie zastanawiaj, nie jest to wielki wydatek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

dla mnie w ładowarkach samochodowych najważniejsze jest to żeby po podłączeniu do niej telefonu, odpaleniu nawigacji i muzyki przez bluetooth w radiu samochodowym, ładowarka wciąż nadążała z ładowaniem i energii przybywało a nie ubywało. Jeśli spełnia ten warunek to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szwabo

Powiedzcie mi proszę, czy na takim uchwycie jest możliwe nagrywanie trasy samochodem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi