Skocz do zawartości
gnom1gnom

Sony Xperia P - uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, ponieważ jest wycięcie na oczko aparatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny uchwyt, ale czy guma przyssawki wytrzyma wstrząsy i zmiany temperatury? Przerabiałem już kilka tanich uchwytów i niemal każdy miał problem z jakością gumy na przyssawce, która zimą po prostu robiła się sztywna i puszczała a latem miała konsystencję asfaltu. Jedyny uchwyt za rozsądną cenę, który nie zawodzi to Nokia CR-115, szkoda tylko, że SXP ma wszystkie klawisze po jednej stronie i wożenie jej w uchwycie Nokii, wiąże się z wciskaniem któregoś z nich...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gie

Diesel1987 Czy mógł byś odświeżyć linki do uchwytu i ladowarki ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam uchwyty OSO. Nie są może tanie ale za to można je przyczepić praktycznie do każdego podłoża w samochodzie, np. do deski rozdzielczej. Nie mają wielgachnych klamer lecz dość dyskretne, niewielkie ale skutecznie trzymające klamerki, które w 100% spełniają swoje zadanie. Cieawe wzornictwo, jeden z modeli ma dwie długości ramion więc na pewno można go dopasowac do każdego auta.

Mam je w sprzedaży u siebie w sklepie ale nie wiem czy mogę tu wklejać linki z www.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fajne te uchwyty oso ale w Xperii p chyba nie zda egzaminu, bo ten telefon nie ma idealnie płaskiej powierzchni z tyłu tylko zaokrągloną. Tak samo deska rozdzielcza w samochodzie pewnie musi być idealnie płaska. Poza tym myślę że w uchwycie takim na szybę można nagrywać trasę a tu raczej nie.

Naszkrobano z Xperii P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musi być płaska obudowa. Tylko ZERO tego wymaga ale tez nie do końca. OSO można przyczepić do wszystkiego i deska nie musi być płaska. Przylepiec jest uniwersalny, a nagrywać można, nie widzę problemu. Ten jest najbardziej uniwersalny :

http://http://www.gsmwarszawa.pl/product.php?id_product=369

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam uchwyt NOKIA CR123 i spisuje się świetnie :) Fakt cena może nie najniższa ale sam solidnie trzyma się szyby oraz smartfona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja kupiłem takie coś i jestem bardzo zadowolony :). Szyby trzyma się doskonale, na nierównościach jest na tyle elastyczne ze nie lata, ale jednocześnie amortyzuje. Jedyna wada to to, że telefon jest trzymany nieco wydaje mi się za mocno, sprężyna mogłaby być słabsza. Łatwo jest ustawiać pozycję - wszystko jest na dźwigienkach a nie pokrętłach. Właściwie jedną rękę można wszystko ustawić. Dla nagrywaczy: telefon można przesunąć do góry żeby aparacik był na wierzchu, trzyma mocno.

post-216663-14255724187534_thumb.jpg

post-216663-14255724187858_thumb.jpg

Przykładowa aukcja (jest to nazywane jako uniwersalny uchwyt do xperia p):

UCHWYT Sony Xperia J P S T U Z TIPO MIRO SOLA ARC (3163515542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Edytowane przez BartolomeoPL
    Dodanie info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi