Skocz do zawartości
casoni

Aktualizacja OTA do wersji 3.33.401.53 (z710e) / 3.33.401.153 (z715e)

Rekomendowane odpowiedzi

casoni

Dziś pobrałem i zainstalowałem aktualizację ok. 6-7 mb. Jakie poprawia błędy? Zauważyłem, że mam teraz więcej wolnego ramu, ale nadal czasami przy włączaniu ekranu działa po 3-krotnym naciśnięciu "power".

Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Z710e po wyszukiwaniu ręcznym też znalazł update (tutaj wersja nosi numer 3.33.401.53).

Lista zmian - wedle opisu aktualizacji:

- Kwestia kompatybilności z ostatnią wersją Google Maps (choć z tego co pamiętam ten problem rozwiązywał się sam, wraz z kolejną aktualizacją lub downgrade Map Google);

- Poprawa stabilności działania funkcji telefonu (masło maślane, pewnie wyjdzie w praniu co konkretnie nie działało, a działa);

- Eliminuje kwestię niewyświetlania nazwy nadawcy w Wiadomościach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Szkoda że nie poprawili buga z odblokowaniem. Jakby trochę więcej ramu mi zostawia system.

Czekam na kolejne łatki.

UnoSardinia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    momus

Może poprawili w telefonie wybieranie kontaktów, miałem czasem tak, że wyszukiwałem kontakt, palucham go, on się podświetla ale nie dzwoni, dopiero kilkukrotne paluchnięcie, albo zablokowanie ekranu, odblokowanie, ponowne wyszukanie i dzwoni (dodam że niedawno robiłem factory reset, wcześniej w sumie tak nie robił, po ostatniej aktualizacji się tak zaczęło robić).

Co do map, to samo google rozwiązało problem wypuszczając nowszą wersje, chociaż mogli zrobić tylko obejście problemu i zgłosili błąd do HTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co na pierwszy rzut oka to duża różnica w wolnej ilości pamięci RAM.

Ostatnimi czasy było zazwyczaj poniżej 100MB, a teraz prawie 150MB w tych samych warunkach, czyli przy wyłączonych wszystkich procesach z menedżera zadań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja również wczoraj zainstalowałem aktualizację numer 3.33.401.53. Jeżeli chodzi o ilość RAM-u to ja nic takiego nie zauważyłem, RAM jest cały czas na takim samym poziomie pomiędzy 80 a 110 MB. Jeżeli natomiast chodzi o łatkę z Google Maps u mnie w aplikacji Mapy wszystko działa poprawnie, nie ma żadnych zacięć ani zwisów i co najważniejsze poprawnie działa lokalizacja i współrzędne. Natomiast po aktualizacji mam problem z aplikacją Locations. Po otwarciu tejże aplikacji nie mogę zaktualizować swoich współrzędnych, lokalizacji. Po naciśnięciu przycisku Ja pojawia się informacja "Aktualizacja mojej lokalizacji" i po chwili kolejna informacja "Twoja lokalizacja jest tymczasowo niedostępna". Czy ma ktoś takie objawy po aktualizacji??

Jest to dla mnie bardzo dziwna sytuacja, bo obie aplikacje działają w oparciu o Google Maps i w mapach jest lokalizacja,a w Locations niema >:(

Innych zmian jak na razie nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja u siebie zauwazylem ze mam duzo wiecej wolnego ramu w granicach 194 wczesniej mialem do 140 i po tej aktualizacji pasek przygłaśniania mam zielony a wczesniej mialem niebieski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja u siebie zauwazylem ze mam duzo wiecej wolnego ramu w granicach 194 wczesniej mialem do 140 i po tej aktualizacji pasek przygłaśniania mam zielony a wczesniej mialem niebieski

Wejdź w personalizację -> ekran -> skórki -> HTC

Będzie zielony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Z jakich sieci macie te telefony?

Ja ma z Orange i próbie aktualizacji nic nowego mi niewykrywa jeśli chodzi o łatkę do softa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon z wolnej sprzedazy. Aktualizacja wesza dzis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi