Skocz do zawartości
casoni

Aktualizacja OTA do wersji 3.33.401.53 (z710e) / 3.33.401.153 (z715e)

Rekomendowane odpowiedzi

LocDog

Sztuczne skracanie żywotności produktów to dzisiaj jest na porządku dziennym.

UnoSardinia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na XDA jest link do 3.33.401.55. Jest w formacie zip. Wielkość 409 MB. Nie jest opisane co to jest. Przypuszczam że to stock .53 z nałożonymi poprawkami OTA .55. Chyba należy to wgrać jak custom ROM. Na razie zrobiłem tylko S-OFF, aby wgrać niebrandowany ROM. Znaleźć można tylko RUU 3.33.401.53. Taki też wgrałem. Jeśli ta wersja OTA to x.x.401.x, to była zapewne udostępniona w europie. Dlaczego u nas jeszcze nie można tej aktualizacji odebrać? Może to tylko nieoficjalny wyciek z htc?

---------- Post dołączono o 03:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

No więc mam już ROM 3.33.401.55. Ściągnąłem plik http://fotadl.htc.com/OTA_PYRAMID_ICS_HTC_Europe_3.33.401.55-3.33.401.53_release_2930515ou0tuy0vbi8us83.zip. Wielkość 16.4 MB. Wrzuciłem na kartę SD i zainstalowałem. Nie wiem co ta aktualizacja poprawia, ale ma nowe radio 11.76C.3504.00U_11.29A.3504.18_M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman

jak sie sprawuje nowe radio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie że podobnie jak stare. Za to aparat robi chyba lepsze zdjęcia po tej aktualizacji. Teraz zainstalowałem nowy ROM Android 4.0.4 Sense 4.1 od Mikhei777. Działa lepiej niż stock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z jakich sieci macie te telefony?

Ja ma z Orange i próbie aktualizacji nic nowego mi niewykrywa jeśli chodzi o łatkę do softa.

Prawdopodobnie nie dostaniesz tej aktualizacji. Gdy wyszła aktualizacja ICS do Sensation, użytkownicy Orange (w tym ja) otrzymali ją dopiero 2 miesiące później. Prawdopodobnie tym razem nie będzie im się chciało nawet tego wypuścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z tą aktualizacją, po automatycznym ściągnięciu jej przez telefon i uruchomieniu aktualizowania telefon się resetuje a potem na ekranie mam tylko wyświetlonego "androidoludka" oraz trójkąt z wykrzyknikiem. Jedyne co pomaga to wyjęcie baterii i wtedy dopiero telefon wstaje do stanu z przed aktualizowania. Miał ktoś podobny problem lub wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak raz, gdy pierwszy raz w życiu robiłem roota, przez przypadek wgrałem starszego hboota i przez to aktualizacja do icsa mi nie chciała ruszyć

Tapnięte z HTC Sensation+SwiftKey Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

A ja dostałem wczoraj taka aktualizację 3.33.709.152 co znaczy "709" jak wy macie "401".:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Że masz brandowany przez operatora soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki

Ciekawi mnie jaki to operator jak sprzedawca zapewniał ze nie jest brandowany i działa w kazdej sieci łądowarka jest dziwna z przejściówką i niektóre apki jakieś chińskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi