Skocz do zawartości
Vatri

[32A][6.35] RCMagic by Cappy v4.2 JIT && Multilanguage [18-06-2010]

Rekomendowane odpowiedzi

Czujny

Zflashuj w recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zflashowac....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

Oczywiście uprzednio zrób sobie na wszelki wypadek nand backup, zrób wipe i pousuwaj z karty SD wszystkie pozostałości systemowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja od siebie dodam jeszcze, ze przegladarka internetowa w tym romie dziala bardzo plynnie, duzo bardziej niz w cyanogenmod 6. Do tego w pelni dzialajacs galeria 3d, bez problemow przy rotacji ekranu, no i smiga jak szalona, tez wydaje sie szybsza niz w cm6. Mozna ja pobrac z marketu wpisujac 3d gallery.

Klawiatura rzeczywiscie duzo bardziej responsywna, "czula na dotyk". Jest genialnie :) tylko na jezyk polski czekac, chyba ze komus nie przeszkadza angielszczyzna to szczerze polecam! Ja na nim zostane na dlugo ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie zakończyłem fashowanie. zaraz obadamy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM chodzi pięknie. Faktyczne jest bardzo czuły i szybki. Nawet szybszy od Sense 1.5. Tylko jeszcze lokalizacja PL i będzie przełom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pabllo

Tytułem wstępu witam wszystkich, od pół roku czytam forum ale to mój pierwszy post :)

Wcześniej siedziałem na FroyoRedux, potem na Smoky 0.7.8 ale ten ROM wydaje się chodzić lepiej niż tamte, szybszy i płynniejszy, co do baterii to jest pod ładowarką więc podzielę się tym później, w sumie brakuje mi tylko ADW bo SENSE jakoś mi nie przypadł ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mckay
    Tytułem wstępu witam wszystkich, od pół roku czytam forum ale to mój pierwszy post :)

Wcześniej siedziałem na FroyoRedux, potem na Smoky 0.7.8 ale ten ROM wydaje się chodzić lepiej niż tamte, szybszy i płynniejszy, co do baterii to jest pod ładowarką więc podzielę się tym później, w sumie brakuje mi tylko ADW bo SENSE jakoś mi nie przypadł ;/

Adw mozesz dograc bez problemu przez market np.

Rom od Cyana szybszy nie jest ale stabilnosc, plynnosc oraz reakcje na dotyk przewijanie w menu, ustawieniach itp. normalnie bajka. Dobrze ze mamy w pelni dzialajacy kernel pod 2.1 teraz tylko czekac az powstanie cos jeszcze lepszego.

Z Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jakby ktoś dodał tylko język polski i można używać. Oby nie zrobili z tego jakiegoś przeładowanego Romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi