Skocz do zawartości
Vatri

[32A][6.35] RCMagic by Cappy v4.2 JIT && Multilanguage [18-06-2010]

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobilem juz gps dla eu, polski jezyk do wyboru przy instalacji, wywalilem appsy rogersa, dodalem apps2sd i data/app, wrzuce jeszcze katalogi z pl jezykiem do app i bedzie cacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja zrobilem juz gps dla eu, polski jezyk do wyboru przy instalacji, wywalilem appsy rogersa, dodalem apps2sd i data/app, wrzuce jeszcze katalogi z pl jezykiem do app i bedzie cacy

to miła nowina... jakbyś jeszcze podał nam link który poprowadzi nas do Twojego dzieła było by miło:super:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możecie podpiąć moje wypociny ;)

Pierwszy boot bardzo szybki, około dwóch minut i to z paskiem postępu.

Następny boot - w około 60 sekund.

Wizard ubogi - bez wstępnej konfiguracji wifi.

Responsywność standardowej klawiatury wzrosła, przy wysokiej częstotliwości stukania w klawiaturę wibracje jakby są lżejsze.

Co najistotniejsze - system jest w pełni płynny, niemal lub tak samo jak kultowy już CursorSense. Gdy jednocześnie słuchamy muzyki - system nie traci na prędkości zbytnio. Aplikacje uruchamiają się bardzo szybko, przeskakiwanie między piosenkami też stoi na wysokim poziomie. To co mogę powiedzieć po tych kilku godzinach o baterii to to, że bije u mnie rekordy. (Od 21 do północy zeszło mi około 8% przy ciągłym używaniu, w moim przypadku to bardzo mało, u innych pewnie będzie to jeszcze mniej). Ładuje się z kolei około 60% na godzinę więc raczej nieźle. Nie traci zasięgu, nie urywa połączeń i działają długie smsy.

Płynnie zwijana belka notyfikcji, nieco mniej lockscreen. (oba nieprzezroczyste) Helicopter view mode też płynny.

Obracanie ekranu - szybko reagujące.

Brakuje dodatków typu friendstream, brak apn'ów. ROM jest obfity w Rogers'owe aplikacje do wywalenia.

Co ciekawe i irytujące, zauważyłem właśnie, że wyłączył mi się multitouch. Przestał mi nagle działać na pulpicie, w zdjęciach, w przeglądarce. Programy testujące MT zupełnie przestały mi wykrywać MT. (po restarcie wróciło mi do normy)

Tylko dwa języki - angielski i francuski, co było do przewidzenia.

Ogólna ocena - najlepszy pod względem działania ROM z Sense UI do tej pory. Oczywiście pod nasze wymogi należy go odpowiednio dostosować i oczyścić ale jest genialną bazą pod custom ROM'y.

To mnie bardzo pocieszyłeś, jak tele wróci od Regenersis (mam nadzieję, że w całości :P) to zapakuję rom mimo iż nie przepadam za sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuce jak tylko zrobie polski jezyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wrzuce jak tylko zrobie polski jezyk

Zwróć proszę uwagę czy klawiatura nie jest przypadkiem w układzie QWERTZ, bo na XDA ktoś się na to skarżył...

Jest w tym romie galeria 3D?

Czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zwróć proszę uwagę czy klawiatura nie jest przypadkiem w układzie QWERTZ, bo na XDA ktoś się na to skarżył...

Jest w tym romie galeria 3D?

Czekamy :)

stronę czy dwie do tyłu Ezekiel pisał, że wystarczy z marketu ściągnąć i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ustawić APN-y? Są jakieś inne formaty do wyboru. Nie mniej ROM-ik jest bardzo dobry jak na jego pionierską funkcjonalność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stronę czy dwie do tyłu Ezekiel pisał, że wystarczy z marketu ściągnąć i śmiga

Ale ta co jest w markecie wymaga jeszcze doinstalowania jakiegoś oprogramowania dziwnego a adevole do swojego poprzedniego romu dodał taką "bez udziwnień", stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę się doczekac na jak najbardziej stockowy ROM z dodanym PL, root, busybox i bez wyfajerewrkowanych bajerów dodatkowych i tych ROGERSOWYCH apssów na starcie ;) Rozumiem, że jesli nie mam ext to app2sd i tak nie bedzie działac ? (nie uzywam tego) :) Bo jesli tak, to juz sie nie mogę doczekac adevole na Twoją swojską polską produkcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi