Skocz do zawartości
Nakasumi

Galaxy Note 10.1 - akcesoria i ich kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

powoli zaczynają się pokazywać akcesoria dedykowane N8000. Ja osobiście szuka stacji dokującej - najlepiej bez klawiatury.

Na rynku są dostępne do Gataxy TAB 2 i zastanawiam się czy taka stacja dokująca będzie współpracować z Note 10.1?

Jeżeli udało wam się oprócz tego wypatrzeć coś ciekawego, to też piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omega55

A ja chcialam kupic przejsciowke USB. Nigdzie jednak nie moge znalezc informacji, czy taka pasujaca i obslugiwana przez taba, wspolpracuje rowniez z note'm. Sprawdzal ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sierek

Przejściówki, docki i ładowarki z Tab'a pasują do Note'a. Info z xda-developers - łatwo znajdziesz link do info przez wyszukiwarkę.

Edit: Już mam - xda-developers - View Single Post - OTG Adapter (USB, Card Connection Kit)

Edytowane przez Sierek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówienia dotarły i już mogę pisać:

1. Zakupiłem etui "Book Cover" Samsunga - dedykowany do Galaxy Note 10.1 kolor biały, model EFC-1G2NWECSTD.

Jest świetne, idealnie dopasowane i daje wiele możliwości ustawienia tabletu. Nawet idealnie pod kątem 90 stopni do blatu. Tak się najlepiej ogląda filmy z trochę

większej odległości.

2. Stacja dokująca Samsunga DesktopDock (Universal) model: EDD-D100BEGSTD. W opisach jest dedykowana do Galaxy TAB2 (P3100 i P5100) ale do Note 10.1 też

pasuje idealnie. Jej wymiary są kompaktowe, nie zajmuje wiele miejsca na biurku.

3. Folia na ekran Samsung ScreenProtector Galaxy TAB 2 10.1 (dwie sztuki w opakowaniu) model: ETC-P1G2CEGSTD. Jak nazwa wskazuje jest dedykowana do Galaxy

TAB 2 10.1. Ale pasuje idealnie do Naszych Note 10.1. Nawet niewielkie otworki na czujnik światła i przednią kamerkę są idealnie spasowane. Jej przejrzystość jest

niesamowita. Po nałożeniu jakby jej nie było. Nie pogarsza czułości ekranu na dotyk i rysik.

4. Przejściówki - Samsung USB Connection Kit P30pin. W opakowaniu są dwie sztuki, jedna to port USB a druga to czytnik kart pamięci. Model: EPL-1PLRBEGSTD.

Sprawdzają się idealnie. Ale z praktyki wiem, że wystarczy jedna przejściówka - ta na USB, bo do kart pamięci można zastosować każdy jeden czytnik pod USB.

Na razie to tyle. Nie wiem czy będę coś jeszcze dokupywał do niego - może HDMI ale w zasadzie AllShare powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógł byś podać jakieś linki do powyższych produktów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stacja dokująca - Sklep internetowy NET-S Gdynia EDD-D100BEGSTD SAMSUNG STACJA DOKUJĄCA GALAXY TAB2 ( P3100 P5100)

Czy ta stacja dokująca ma własne zasilanie i jak długi jest kabel, czy można podłączyć ją do komputera, lub bezpośrednio za jej pomocą ładować note 10.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do stacji podłącza się kabel z Galaxy, zresztą jak do każdej innej dedykowanej stacji od Samsunga. Stacja ma wyjście na słuchawki i można ją podłączyć pod komputer.Samsung nie daje do swoich stacji kabli. Tak miałem w stacji do SGSII, SGSIII i teraz do Note 10.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi