Skocz do zawartości
Nakasumi

Galaxy Note 10.1 - akcesoria i ich kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja przez pomyłke zakupiłem klawiature ale do taba 2.Przyjechałem do domu rozpakowałem i co sie okazało źe zakupiłem na szybko nie ta co potrzeba.Ale wycągłem ten czarny plastik i teraz mój note działa z ta klawiatura nawet z org etui od samsung.Zero problemów, wiedz jesli chcecie klawiature to polecam tą od taba 2 bo teź pasuje oczywiśćie po wyjeciu tego czarnego plastika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działać pewnie że będzie ale czy spełni swoją funkcję? Ja swojego w oryginalnym docku mogę nosić bez obawy o to że się wysunie i spadnie. Nie wiem czy to jest dobra rada. Dedykowane to dedykowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Może być tak że to właśnie ta czarna ramka, którą można wyjąć jest elementem który decyduje o dedykacji do Note lub Taba2, bo chyba innych różnic nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci tak ja ja kupiłem przez pomyłke ale pomysliłem i wyciągłem czarny plastik i dziła i spełnia swoja fukcje i napewno sie nic nie nie wysunie i spadnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

To dobrze że działa i nie musiałeś kombinować z wymianami.

Ja jestem mega zadowolony z tej klawiaturki. Wreszcie można sobie leżąc w łóżeczku bez problemu edytować teksty w M$ Word czy bawić się w Corel Draw na Androidzie :DDD

post-131493-14255728620749_thumb.jpg

Edytowane przez Raciborski
    Dodano SPOILER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

A powiedz mi, używasz jednocześnie jakiejś myszy na bt z tą klawiaturą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Dokładnie. Ale tylko gdy nie jest ładowany, bo niestety jest tylko jedno złącze. Mogliby dodać chociaż port USB do tej klawiaturki.

Można by dokupić myszkę pod BT, ale przeważnie jak korzystam z Nota to nie korzystam z laptopa, więc podpinam myszkę radiową z mikro transmiterem.

Prosta sprawa:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/89069824/rozne/IMG_4225.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki dongel od microsoftu wireless receiver który łączy pada z pc i jestem ciekawy czy działa on z note. Oczywiście z rootem.Dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Też mam, jeżeli mówisz o padzie do X360 na PC (z donglem). Niestety działa tylko po dostarczeniu mu dodatkowego zasilania np. przez aktywny hub USB, ale że nie gram więc nie sprawdzałem jak się ma sprawa sterowania w grach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Nie spojrzałem dobrze na zdjęcie, ja mam klawiaturę typowo na bt, i jak podłączę ją razem z mysząto zaczyna mi szaleć i wpisywać jeden znak kilka razy. Chyba zainwestuję w taką klawę, jaką Ty masz. Drogie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi