Skocz do zawartości
Nakasumi

Galaxy Note 10.1 - akcesoria i ich kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko. Na różnych stronach sklepów internetowych jest zawsze informacja, że można rozszerzyć pamięć o kartę SDHC max do 32 GB. Dzisiaj przypadkowo na stronie Samsunga zauważyłem, że widnieje 64GB. To w końcu jak jest?

Źródło:

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxynote/note_10.1/specifications.html?type=find

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A używa ktoś słuchawki bluetooth? Tak by można było przez nią prowadzić rozmowy przez skype? Ja mam jabre ale mogę prowadzić tylko rozmowy telefoniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szaqal

Ja używam słuchawki bluetooth samsung HM5000. Niestety nie ma możliwości rozmowy przez skype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy orientuje się ktoś czy do przejściówki 30pin->USB można bezpiecznie podłączyć zewnętrzny hub USB (np. taki). Czy rozwiązanie to będzie sprawnie obsługiwało klawiaturę i myszkę?

Z góry dzięki za informację.

Pozdrawiam,

S

Ok, znalazłem chyba odpowiedź (przynajmniej częściową) na powyższe zagadnienie i jestem pod wrażeniem:

Zostaje tylko kwestia "obciążenia" oraz żywotności portu w tablecie przy takim rozwiązaniu.

Edytowane przez -=s3b=-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omega55

Czy wie ktoś gdzie mogę kupić oryginalną stację dokującą z klawiaturą do Note 10.1 ?

Jeszcze w piątek była w ofercie jednego sklepu on-line, ale zbyt długo sie zastanawiałam i teraz nie ma nigdzie, ani na A..., ani w sklepie Samsunga...

Zdaje sie, że ma to symbol EKD-K14, ale czy pasuje jakaś inna to nie wiem...

EDIT : zamówiłam inną - EKD-K12 - dedykowaną do TABów. Mam nadzieję, że będzie współpracowała, czytałam na tym wątku, że akcesoria z TABów są kompatybilne z NOTE...

Podłączał ktoś taką klawiaturę ?

Edytowane przez omega55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Może być problem ale dokladnie nie pamiętam w która stronę bo tab2 i notę 10.1 różnią się dlugoscia. Nieznacznie ale jednak a w klawiaturze Samsunga jest dokladnie dopasowane wycięcie w które wsuwasz TABLET. Wiem na pewno ze te stacje dokujace z klawiatura Samsing robi inne dla Note i dla Taba2.

Tapnięte z Nota 10.1 N8000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej .

Posiada ktoś już sprawdzoną przejściówkę na HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest może taka klawiatura do samsunga, która ma możliwość regulacji kąta nachylenia ekranu? Coś jak w Asus Transformer

Chodzi mi o to, że chciałbym robić zdjęcia na wykładach i od razu coś dopisać ale ciężko będzie jeśli nie będę mógł sobie ustawić aparatu w danym punkcie.

No, a nie zawsze da się siąść tam gdzie się chce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi