Skocz do zawartości
Nakasumi

Galaxy Note 10.1 - akcesoria i ich kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Paulus27

uzywam z powdzenim klawiaturki Rapoo E6300 od jakiegos czasu, ale pewnie nie o tego typu klawiaturke ci chodzi ?

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za bardzo, bo musiałbym w inny sposób kombinować, żeby ustawić tablet

Gdybym chciał zagrać sobie na padzie to jaki byłby lepsze Xbox czy ps3?

Czytałem, że Xbox trudniej połączyć?

Czy będę musiał rootować tablet czy obejdzie się bez? (wolałbym nie ze względu na all share cast dongle)

Edytowane przez TheSpecial1
    Nie zadziałał skrypt łączący posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy taka odpowiedź będzie w pełni satysfakcjonująca, ale moje doświadczenie z padami i Note'm wygląda tak: Testowałem właśnie pada od PS3 oraz jakiś budżetowy wynalazek - niestety obydwa po kablu bo nie rootwalem tabletu (root zdaje się jest wymagany do obsługi Sixaxisa wireless + apka z marketu). Tak więc po podlaczeniu SixAxis kablem wlaściwie wiekszość gier smiga bez zadnych dodatkowych ustawien - testowałem Shadowgun, GTAIII oraz kilka tytułow na emulatorze PSX - wszystkie powyższe działały rewelacyjnie. Pad no-name nie radził sobie wcale - działal tylko 1 przycisk i jeden analog, w dodatku tylko w jednej osi - w Shadowgun można było sobie z pozimu gry przypisać funkcje do klawiszy ale nawet wtedy jakos nie grało sie tak dobrze jak padem od PS3, więc od razu odpuściłem. Dodam że nie jestem konsolowcem - pad pożyczylem do testow tylko. Z tego co wiem pad od Xbox'a do działania "bez kabla" wymaga dodatkowego transmitera wpinanego pod USB w tablecie - wiec jego bez przewodowość jest dyskusyjna :) Ja chyba sobie sprawie sixaxisa jednak;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Do pada x360 mozna dokupic dongla ma kablu, ktorym pad dziala na komputerze. Nie wiem jak z Note, ale mozliwe ze zadziala.

Tapnięte z I9300 Tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm czyli jakbym kupił pada z ps3 z kabelkiem to będzie wszystko ok?

Do tego muszę mieć też przejściówkę na USB od samsunga?

Aha i czy ten pad musi być opisany jako do PC? Nie znam się na tych zabawkach. Raz pamiętam kupiłem jakieś byle co z manty to miało rozdzielenie na wejście do ps3 i usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebny jest pad do PS3, kabelek mini USB->USB oraz przejsciowka samsunga do grania po kablu, lub root i program sixaxis z google play zeby grac bez kabla. Kabelek mini USB -> USB bedzie potrzebny tak czy inaczej do ladowania pada np. przy pomocy PC.

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc, jeszcze mam jedno pytatanie.

Czy ta wtyczka usb do nota oryginalna od samsunga jest rzeczywiście warta zakupu tzn. czy jest jedynyn dobrym wyborem?

Na allegro są inne wtyczki, które bardziej mi odpowiadają, z tego względu że mają kabelek i jak podłączę np. pada to nie będzie mi taka antenka wystawać u góry :P (czy na dole). Jednak czy ich działanie nie różni się od tej "samsungowej"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dls

Kupiłem właśnie ostatnio taką tanią przejściówkę z kabelkiem - usb host - całe 10zł na Allegro - działa ok, testowałem na razie z myszką i klawiaturą.

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Ma ktoś w was możliwość sprawdzenia kontrolera do X360 z donglem do PC?

Pad Xbox 360 do PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czy taka odpowiedź będzie w pełni satysfakcjonująca, ale moje doświadczenie z padami i Note'm wygląda tak: Testowałem właśnie pada od PS3 oraz jakiś budżetowy wynalazek - niestety obydwa po kablu bo nie rootwalem tabletu (root zdaje się jest wymagany do obsługi Sixaxisa wireless + apka z marketu). Tak więc po podlaczeniu SixAxis kablem wlaściwie wiekszość gier smiga bez zadnych dodatkowych ustawien - testowałem Shadowgun, GTAIII oraz kilka tytułow na emulatorze PSX - wszystkie powyższe działały rewelacyjnie. Pad no-name nie radził sobie wcale - działal tylko 1 przycisk i jeden analog, w dodatku tylko w jednej osi - w Shadowgun można było sobie z pozimu gry przypisać funkcje do klawiszy ale nawet wtedy jakos nie grało sie tak dobrze jak padem od PS3, więc od razu odpuściłem. Dodam że nie jestem konsolowcem - pad pożyczylem do testow tylko. Z tego co wiem pad od Xbox'a do działania "bez kabla" wymaga dodatkowego transmitera wpinanego pod USB w tablecie - wiec jego bez przewodowość jest dyskusyjna :) Ja chyba sobie sprawie sixaxisa jednak;)

Mam pytanie co do Shadowgun, bo na Google play są komentarze, że nie można używać dwóch przycisków jednocześnie.

Ty do tej gry konfigurowałeś jakoś pada czy po prostu włączyłeś i chodził?

Dokładnie chodzi mi o taka sytuacje, że równocześnie biegniesz np. w lewo analogiem i strzelasz przyciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi