Skocz do zawartości
Nakasumi

Galaxy Note 10.1 - akcesoria i ich kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Paulus27

Tak. Poradziłem sobie. Poszedłem do sklepu, i kupilem tego Belkina, gdyz i tak potrzebowalem wersje na wieksza ilosc portow USB i dziala wysmienicie. Zasila peny i dyski twarde i juz nie ma problemu tak jak wczesniej gdy wyskakiwal komunikat o zbyt duzym zapotrzebowaniu na energie.

www.ceneo.pl/13141497

Mysle ze inne firmowe huby aktywne (z zasilaczem) powinny takze dzialac.

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanko odnosnie padow ps3, chcialbym podlaczy przez kabel do mojego nota pada i teraz pytanko czy adapter musi byc oryginalny? Bo mam jakis adapter do sgs3 i pad swieci, ale nie dziala i nie wiem czy to wina ten przejsciowki (myszki i peny dzialaja na niej) czy to moze wina gry (nfs most wanted)... nie wiem teraz czy kupowac oryginalna przejsciowke czy jakis tanszy zamiennik bo nie chce robic roota:-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wyszła może jakaś stacja dokująca do naszego nota, bo na xda już dawno zauważyłem temat, że samsung "u śmiercił" stacje do galaxy taba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

By sie przydala taka jak do sgs3 jest, cos tego typu: Oryginalna stacja dokująca Galaxy S3 S III I9300 (3149543024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to taki problem zrobic cos takiego? Chyba, ze wedlug nich jest to nieoplacalne... ale jakby dali cos takiego to bez zastanowienia bym bral:-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi trochę brak akcesoriów jak na samsunga.

Ja trochę nie doprecyzowałem, konkretnie chodziło mi o klawiaturę - stacje. Taką jak do galaxy taba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że są takie klawiatury. Sam mam taką i jest chyba nawet gdzieś o niej tematy na forum.

Edytowane przez sakurasan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedzcie mi, czy jest może dock, który posiadałby dwa wejścia na HDMI i ładowarkę? Czasem chciałbym korzystać z Note'a jako drugiego monitora i nie martwić się o baterię w trakcie korzystania z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    By sie przydala taka jak do sgs3 jest, cos tego typu: Oryginalna stacja dokująca Galaxy S3 S III I9300 (3149543024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to taki problem zrobic cos takiego? Chyba, ze wedlug nich jest to nieoplacalne... ale jakby dali cos takiego to bez zastanowienia bym bral:-D

Jest chyba tylko coś takiego.. i tylko z wyjściem słuchawkowym STACJA DOKUJĄCA ŁADOWARKA SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 (3106587416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja mam taką (czarną) i w sumie i tak rzadko używam, bo taba ładuję głównie w nocy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jk1101
    Jest chyba tylko coś takiego.. i tylko z wyjściem słuchawkowym STACJA DOKUJĄCA ŁADOWARKA SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 (3106587416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja mam taką (czarną) i w sumie i tak rzadko używam, bo taba ładuję głównie w nocy..

Mam takie coś, ładuje, z tyłu można podłączyć wyjście słuchawkowe jak i inne dodatkowe akcesoria z wtyczką oryginalną. Ładnie wygląda, niewiele zajmuje, solidna budowa, proste i skuteczne. Tablet wygląda w tym całkiem nieźle. Można używać wraz z oryginalnym etui typu EFC-1G2NGEC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !!!

Chcę kupić jakąś karte pamięci 32 GB do tego tabletu.

Jaką polecacie ? Czy wystarczy jakiś najtańszy Kingston czy brać jakąś najszybszą z Class 10 np. Sandisk Ultra Class 10?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi