Skocz do zawartości
adriantt

Dostępna aktualizacja OTA FROYO PL 2.10.405.2

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Ja mam tylko dwie ikony pod obrazkiem osoby dzwoniącej. W kwesti wideo nic nie widać na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup
    Co do prędkości działania nie uważam, że to placebo. Sense działa lepiej.

Ale np. zabawa z optycznym trackballem - szybsze przewijanie pulpitów dalej powoduje "zacięcia/zamulenie" . Po drugie dalej potrafi się wyłączyć wifi na kilka sekund i przełączyć się na 3G operatora. Ludzie bez pakietu mogą się zdziwić - od powrotu z pracy mam non-stop włączone wifi i jestem w zasięgu swojej sieci a pomimo tego prawie 2 mb danych mi wyciekło z pakietu dawanego przez operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i u mnie tak samo!!! natomiast co do płynności sense,lepiej i bateria też wypada lepiej,chociaż po update do froyo miałem podobne wrażenia. pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy u was zmienił się ekran rozmowy? Jak odbierzecie/albo dzwonicie to pod tym miejsce gdzie jest zdjęcie pojawiły się 4 nowe ikony. Jedna od wyciszenia głośnika, druga od wyciszenia mikrofonu, trzecia dodaje numer, a czwarte pauzuje rozmowę. Co mnie denerwuje: te przyciski zasłaniają informacje o połączeniu: imię i nazwisko oraz nr telefonu. Nie pamiętam, żeby były one przed tą aktualizacją. U was też to tak wygląda?

Miałem taki sam problem po aktualizacji do froyo. Wkurzało bo wszytskie inf były zasłonięte, jakby rozdzielczość nie ta co powinna. U mnie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych. Teraz wygląda normalnie:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś wygląda na to że się póki co niezalapalem na Update. Nie mam żadnych info o pojawieniu się Update możliwego do pobrania. Czytałem na xda że serwer im padł i póki co nie ma juz możliwości pobierania.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze jeden pozytywny news zaobserwowany dzisiaj podczas słuchania muzyki na fabrycznym playerze... otóż brak jest irytujących przerw podczas odtwarzania,muzyka idzie płynnie bez haczenia.

Prawdopodobnie zasługa nowego radia...???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak jak wysypywał mi się widget pogody tak nadal jest to samo przy częstym przełączaniua z wifi - 3g ... pomaga zamknięcie HTC Sense...

Również miałem ten problem kilka razy jednak chyba znalazłem rozwiązanie - otóż na karcie SD powinieneś mieć folder: Android\data\com.google.android.apps.genie.geniewidget.news-content-cache

Za każdym razem gdy usunąłem ten folder to po jakimś czasie pogoda się wysypywała. Odkąd nie ruszam tego folderu wszystko jest ok. Używam na zmianę 3G lub Wifi i mam aktualizowanie pogody co godzinę. Tak więc myślę, że usuwanie tego folderu jest przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Nigdy nie usuwałem żadnych katalogów, jakie się pootwierały na karcie sd, a problem z widgetami jak był tak jest. Po krótce - wszystkie widgety się chrzanią przy jakimkolwiek grzebaniu w app2sd bądź przy przenoszeniu aplikacji. Nie mówię tutaj ozrootowanym Desire. Poczta, news, kalendarz i facebook, a więc wszystko od htc się "ładuje" od nowa, a pogoda się wykrzacza. Fon jest zupdejtowany do najnowszej wersji.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi