Skocz do zawartości
DarekM

Galaxy Note 10.1 jaki futerał

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się zastanawiałem nad kupnem futerału do tego tabletu, nawet jeszcze przed kupnem i zdecydowałem się na Kalaideng kolor czarny ze skóry ekologicznej. Cena na allegro koło 125 zł, na ebay około 100 zł z przesyłką w cenie (trzeba czekać 3 tyg na przesyłkę z chin).

Bardzo dobrze się spisuje, wygląda bardzo elegancko kremowy pasek na środku nie brudzi się, chociaż się o to trochę martwiłem. Ma zdejmowaną podstawkę na magnes i uchwyt na rękę umocowany na elastycznej gumie.

Jedyny minus, to że przez jakiś czas pachnie jak buty ze skóry ekologicznej (taki specyficzny zapach), ale z czasem mija.

Oto zdjęcie :

post-235364-14255725455157_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m!xeR

Razem z folią Samsunga zakupiłem do ochrony Note'a book cover sygnowany przez Samsunga i jestem bardzo zadowolony. Etui nie powoduje, że dostajemy gabarytowo 2 note'y a pomimo tego doskonale chroni boki i rogi tabletu. Odsłaniana pokrywa ekranu która po odpowiednim zagięciu staje się podporą ma niestety jedną bardzo dużą wadę. W żaden sposób nie jest zabezpieczona przed niepożądanym otwarciem. Raczej mało prawdopodobne, że podczas transportu otworzy się sama ale widziałem jak znajomemu galaxy s 3 z założonym samsungowskim coverem spadł na chodnik i w czasie krótkiego lotu klapka zdążyła się otworzyć a telefon upadł idealnie ekranem do dołu. Więc spałbym spokojniej gdyby osłona ekrany dała się w jakiś sposób zablokować w pozycji zamkniętej (chroniąc ekran) ale nie jest to totalne MUST BE i nawet bez tej możliwości kupiłbym raz jeszcze.

Natomiast to co mi zupełnie nie odpowiada to łatwo brudzące się wyściełanie klapy, które po kilku tylko kontaktach z prześcieradłem (a co dopiero z jakimiś nawet lekko zakurzonymi powierzchniami) jest pełne paproszków. Być może jest to wina wersji kolorystycznej book covera która w moim przypadku jest biała a co za tym idzie i wyściełanie jest jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście uważam, że najlepszym futerałem jest oryginalny book cover. Jest on świetnie dopasowany i wyprofilowany dzięki czemu sprawia wrażenie oryginalnej obudowy ( inni myślą że nie masz żadnego futerału). Poza tym jest bardzo wygodny w użyciu i nie sprawia wrażenie ciężkości. Dodatkowo Book Cover umożliwia postawienie tabletu w 3 różnych konfiguracjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie. Book cover to jest to, co idealnie pasuje do note

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś zna ten futerał - niby samsung. Ma odwrotny montaż i klapa nie przysłania aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Miałem ten futerał przy Tab2. Jeżeli to oryginał to złego słowa nie jestem w stanie na jego temat powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakiś numer produktu, albo nazwę znasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Ja mam taki futerał jak z postu 105, jednak otwierany od dołu urządzenia. Złego słowa nie mogę powiedzieć, mimo, że jest biały, to się nie brudzi. Raczej nie jest oryginalnym produktem Samsunga, ale pasuje idealnie, aż za idealnie , przez co trochę ciężko schodzi z tabletu. No i z nim tablet jest wyraźnie grubszy i cięższy. Mimo to szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam book covera w wersji tej bez tego języczka, a tu masz różne wersje więc pewnie symbol też znajdziesz:

Note 10.1 Cover - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dziękuję za wysiłek :PP, ale całe allegro przeszukałem i tylko ten

Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 Book Cover Etui FV (3502278628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jest najbliższy temu z YT, ale montowany odwrotnie i to mi się nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi