Skocz do zawartości
DarekM

Galaxy Note 10.1 jaki futerał

Rekomendowane odpowiedzi

ragalg1

Ja kupilem oryginalny do note 10.1 i jestem bardzo zadowolony. Super dopasowany i nie powiększa tabletu za bardzo. Kupilem w sklepie przez allegro za 145 zl.

Wyklikane z S3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś byłem w MM i obejrzałem belkina - ładnie wygląda na obrazku w necie, ale na żywo mi się nie podoba. Obejrzałem też oryginał - całkiem całkiem. Jeszcze pomacałbym puro zeta... Znając mnie pokręcę się przy tamtych i koniec końców kupię oryginała ;)

... a jednak nie!

Razem z Notem kupiłem belkina. Tylko dlatego, że oryginał przysłania oko aparatu i to moim zdaniem dyskwalifikuje go.

Belkin : Cinema Leather Folio with Stand for Samsung Galaxy Note 10.1

Niby prawdziwa skóra, ma wycięcie na rysik. Bardzo fajny w użytkowaniu. Wcześniej napisałem, że na żywo wygląda źle, ale to widziałem wersję (łamaną na trzy i do tego brązową). Ten jest na prawdę ok.

Edytowane przez Boobass84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich. Jako, że lada dzień kupie nareszcie Note 10.1, to mam pytanie jakby o nietypowy futerał. Mianowicie potrzebuję go do pracy, gdzie muszę różne rzeczy wymiarować. Więc kiedyś widziałem taki ( nazwijmy go ) futerał na Ipada, w którym znajdowało się urządzenie a zarazem miał takie paski ( jakby szelki ) i zawieszało się go na szyi, mając go na wysokości brzuszka :) a zarazem wolne ręce. Czy jest takie coś to Note 10.1 ???????????mierzymy ( np) piszemy, notujemy.......i o takie coś mi chodzi..........PLS, proszę o pomoc ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Apeswu

Hehe miałem podobny problem jak Ty :) Czasami muszę mieć wolne obie ręce, próbowałem zawiesić tablet na smyczy i szyi... lekko nie było :P Mi doskwiera brak sznureczka przy rysiku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adikEC

Jak dla mnie tylko oryginalny BOOK COVER Samsunga. Za niedlugo będzie rok odkąd mam ten tablet i pokrowiec... i nie stwierdzam, żadnych wizualnych zmian zarówno na tablecie jak i pokrowcu. Świetnie działa jako podstawka, ma dodatkowo wbudowany magnes, odsłonięte wszystkie wyjścia, łatwy w zdejmowaniu- po prostu ideał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

Czy Note10.1 ma funkcję wzbudzania po otwarciu etui? Mówię tutaj o oryginalnym etui Samsungowym (z magnesem).

Aktualnie po otwarciu etui nie się nie dzieje a widziałem opcję gdzie tablet sam si "wzbudzał" bez konieczności fizycznego odblokowywania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Apeswu

Raczej nie ma. U mnie również nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma funkcji wybudzania.

Taka funkcje ma pokrowiec do Kindle paperwhite

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do zakupu Galaxy Note 10.1 2014 edition(P605) i myślę o pokrowcu z klawiaturą. Czy ktoś się orientuje czy jest coś podobnego(zdjęcie poniżej) do 605ki?

post-92164-14255748096371_thumb.jpg

Z góry dzięki za info i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi