Skocz do zawartości
DarekM

Galaxy Note 10.1 jaki futerał

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam to etui.Sam użytkuje od dzisiaj i nie mam żadnych zastrzeżeń.Bardzo dobrze dopasowane do taba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wunat

a czy ktos ma Krusella? do taba 10.1 bardzo mi sie podobal i jakosciowo i ergonomicznie, tu widze ze zalecony jest oryginalny samsunga, ale moze ktos cos wie o krusellu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sierek

Wiem tylko, że są dwie wersje Krusell'a różniące się mocowaniem tableta. Pierwsza ma szytą kieszeń i tablet się wsuwa, w drugiej są zatrzaski jak w oryginalnym Samsunga, tylko obszyte materiałem etui (skóra poliuretanowa).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a możecie mi polecić jakiś taki futerał zakładany na same plecki? Taki lekki, cienki, silikonowy najlepiej przezroczysty? Może coś takiego

http://allegro.pl/etui-gelarmour-do-samsung-galaxy-note-10-1-n8000-i2725249957.html

Chodzi mi o możliwe najsubtelczniejszą ochronę tyłu przed zarysowaniami. Ewentualnie jakaś dobra folia do naklejenia?

Edytowane przez Dj_Dario

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie kupujcie taniej podróbki oryginalnego samsunga. Osobiście się pokusiłem, czekałem na to 30 dni roboczych, dotarło uszkodzone, ktoś nie mógł włożyć gąbki w środek i materiał na rogach został podzióbany, złe spasowane, nie można swobodnie go zamknąć, oraz brak otworów na przyciski, przez to po zamknięciu tablet się nam włącza, a później restartuje 30 sekund, w wyniku nacisku.

Oczywiście już go odpowiednio zmodyfikowałem, jednak nie wyszło mi to najlepiej i zastanawiam się teraz nad czymś lepszym, jednak nie chce czekać nie wiadomo ile.

Brand ROCK Bookshelf PU Leather Cases For Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 N8010 | eBay

Smart Leder Cover für Samsung Galaxy Note 10.1 Tab N8000 Tasche Case Hülle Folie | eBay

Leder Tasche für Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 Leder Hülle Cover Case Etui | eBay

WHITE LUXURY ANYMODE LEATHER CASE COVER FOR SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 N8000 | eBay

Co byście z tego wybrali i dlaczego, a może ktoś już posiada któryś z tych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponowałbym Ci dołożyć kilkadziesiąt zł i kupić orginalnego Book Covera Samsunga. W serwisie samsunga kupisz za 169 zł a jak dobrze poszukasz na allegro to za ok 140zł. W Warszawie na Marynarskiej jest taki punkt.Sam używam i polecam bo się nie rozczarujesz jak przy zakupie przedmiotu który opisujesz wyżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do białego Note 10.1 najlepiej kupić ten biały Book Cover? Czy ten czarny też ładnie spasuje? I czy ten biały Book Cover łatwo się brudzi / czyści ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bialy Cover swietnie pasuje do bialego nota Nie brudzi sie jezeli chodzi o codziennie uzytkowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sierek

Czarny cover też nieźle pasuje do białego Note. IMHO nawet lepiej niż biały. Taki szczegół - czarny jest tylko z nazwy. Tak naprawdę jest grafitowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ketras

Czy jest gdzieś dostępny do kupienia taki cover na naszego nota by posiadał również klawiaturę (opcjonalnie odpinaną) jak magiczny case do apple 2? Czyli takie etui które otwiera się jak laptop i można kąt regulować np trzymając na kolanach i pisać na klawiaturze bo te podpórki nie zdadzą egzaminu.

CZyli coś ala clamcase do not'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi