Skocz do zawartości
DarekM

Galaxy Note 10.1 jaki futerał

Rekomendowane odpowiedzi

Ketras

FERU jasne to jest etui z klawiaturą ale bardziej coś ala dock, a mi chodzi o etui jako etui z klawiaturą gdzie kąt nachylenia pomiędzy tabletem a klawiaturą możesz swobodnie regulować jak w laptopie (jest coś takiego dla ipada 2 co dałem w linku):zdegustowany::zdegustowany::zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sierek

Tak, ten cover jest do Taba. Nie ma wycięcia na rysik, ale są takie podróbki chińskie do kupienia z wycięciem na rysik na eBay.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli odpuszczam ten wynalazek :) a jak się ma Cover Book do tego wynalazku ma go ktoś może ?

Etui Skóra Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 + FOLIA (2795647961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy jednak odpuścić sobie jakieś markowce i wziąść coverek od Samsunga ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    (...) ma go ktoś może ?

Ja mam "to" prawie od początku posiadania sprzętu (2 miesiące). Spełnia swoją rolę znakomicie aczkolwiek sumaryczna waga tabletu i etui już jest "istotna".

Jedna uwaga !! Jeżeli zależy Ci na skórze czyli w 100% naturalnym materiale odzwierzęcym to upewnij się u sprzedającego, że właśnie takim materiałem jest "skóra" w opisie aukcji. Weź, proszę, pod uwagę, że niektórzy upierają się, że "skóra" to również sprasowane drobiny naturalnej skóry z domieszką lepiszcza. Niestety, ja tego nie zrobiłem. "Niestety" bo mi zależało na skórze a nie na "skórze ekologicznej" czy inny wynalazku eufemistycznie nazywanym "skórą". Z drugiej strony przypuszczam, że skóra byłaby cięższa niż zastosowany (w moim) produkt skóropodobny.

Odsyłam tu:

powiew inspiracji-styl życia, uroda, zdrowie, kuchnia, polecane produkty: Skóra to, czy nie?

i tu:

http://garantia.wordpress.com/2007/02/18/prawda-o-skorze-ekologicznej/

Inna sprawa, że na moim etui nie widzę wad pomimo intensywnego używania. Folii z zestawu nie naklejałem.

Edytowane przez tomekmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, stałam się właśnie szczęśliwą posiadaczką Note'a a razem z nim białego etui typu cover book "designed by samsung". Jeśli chodzi o wygląd i dopasowanie to rzeczywiście prezentuje się wyśmienicie, materiał się nawet nie brudzi czego się obawiałam. Mam jednak pewną uwagę i nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenia, bo jakoś nigdzie nie zauważyłam, żeby ktoś o tym wspominał jako o czymś niewygodnym. A mianowicie chodzi mi o wycięte otworki na aparat i lampę. Zastanawiam się jak najwygodniej trzymać klapkę od etui żeby nie zasłaniać aparatu, bo przecież jak się ją otworzy całkiem na drugą stronę to aparat jest zasłonięty a trzymać w górze no to chyba jakoś tak dziwnie.. Wychodzi na to, że chyba powinno się wyjąć taba z etui żeby było wygodnie używać go do zdjęć, a jeśli tak to po co te otworki..?? Czy ktoś ma jakiś patent na to ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trin

Witam

Mam dwa typy:

1. http://allegro.pl/stilgut-etui-samsung-galaxy-note-10-1-n8000-skora-i2869404422.html

2. http://allegro.pl/stilgut-etui-samsung-galaxy-note-10-1-n8000-luksus-i2854851715.html

Nie wiem który wybrać... :banghead:

Wasze sugestie?

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ja początkowo miałam etui dedykowane od samsunga ale teraz mam dokładnie takie jak podałeś w drugim linku i bardzo je sobie chwalę.. Co do pierwszego Twojego typu to zastanawiam się czy za bardzo głośniki nie są tam zasłonięte mimo tych dziurek...a co za tym idzie czy dźwięk jest tak samo wyraźny, tak więc ja osobiście polecam typ 2. Dobrze dopasowane, stabilne i ładnie się prezentuje (choć ja mam akurat białe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trin

Kupiłem ten:

KLIKEN MACHEN

o dźwięk się nie martwię, przy moich zdolnościach bardziej zależy mi na ochronie rantów ;-)

jak przesyłka dojdzie wkleje zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi