Skocz do zawartości
DarekM

Galaxy Note 10.1 jaki futerał

Rekomendowane odpowiedzi

Paulus27
    Ja oryginalnego nie polece. Nie znm innych ale znam oryginalny.

Dlaczego nie polecasz book covera? Ja chyba tylko na niego jestem się w stanie zdecydować. Mówię o tym magnetycznym, z łamaną osłonką na ekran.

Tapnięte z Nota 10.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pytanie:czy to etui ma te magnetyczne "zamknięcie" ,np. tak jak w Smart Cover`ze Apple`a ?

Z tyłu etui znajduje się wcięcie na okładkę. Wygląda to tak:

post-147788-14255715344863_thumb.jpg

post-147788-14255715341911_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leoo

Witam, po pierwsze futeral ma ochraniac urzadzenie. Tutaj nie bardzo spelnia to zadanie gdyz duzo czesci jest odslonietych.

Skladanie sie futeralu to jest porazka. Mocowania magnetyczne trzymaja tylko w pozycji lezacej w tej pozycji stojacej co jest na zdjeciach to zapomnij ze sie utrzyma caly czas spada. Nastepne to jest robienie zdjec :) - zdjecia musisz robic z zamknietym etui :) No dobra niech bedzie, przymknietym , polozonym na rekach :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Widzisz wszystko zależy od priorytetów. Dla mnei futeral ma chronić ekran i ew tył tabletu. Nie powodować zwiększenia jego wymiarów zewnętrznych a w szczególności grubości. Nie cierpię wszelkiego rodzaju lapek trzymających etui, które wystają poza obrysy urządzenia. Ważne także by etui nie bylo śliskie, co zabezpiecza przed wypadnieciem z rąk. Także by do zrobienia fotki, co zresztą i tak jest malo ważnym atutem tabletu, latwo bylo go z futeralu wyjąć. Nie wyobrażam sobie robienia zdjęcia teczką skórzaną jakim staje się tablet po umieszczeniu go w skórzane etui.

Wcześniej mialem book covera do galaxy taba2 10.1 i spelnial wszelkie moje oczekiwania.

Tapnięte z Nota 10.1 N8000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xerox

Dla mnie oryginalne etui jest ok, chroni ekran i tyl w sposob wystarczajacy. U mnie trzyma bez problemow i w pionie i w poziomie, uwazam, ze magnes jest wystarczajaco silny.

Sa dwa minusy. Jeden to robienie zdjec tylnym aparatem, o ktorym wspomnial leoo (ale akurat nie korzystam z tej kamery, wiec to pikus). Drugi to brak jakiegos zatrzasku (chyba w iPadzie bylo takie cos), zeby przednia czesc chroniaca ekran nie podnosila sie sama, np. w momencie wsuwania taba do torby, czy przenoszeniu go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Faktycznie to jest minus w porównaniu z book coverem do taba2, który mial języczek zamykający przednią klapkę.

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich

Od jakiegoś miesiąca posiadam Galaxy Note 10.1 i w końcu dojrzałem do zakupu futerału dla niego. Oglądałem ostatnio produkt firmy Belkin Etui Samsung Galaxy Note 10.1 Skóra Naturalna (2935879925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - bardzo mi się spodobał jednak jedyna rzecz której mi w nim brakuje to wycięcie na podłączenie kabla ładowarki. Czy ktoś z Was posiada może ten produkt? Proszę o podzielenie się opinią o nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie etui możecie polecić aby dało się robić zdjęcia (nie jak w book cover) plus miał możliwość zmiany kąta ustawienia ekranu, no a przy okazji w miarę zapewniał bezpieczeństwo podczas przenoszenia tabletu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojpin

Cześć wam! Jestem od niedawna użytkownikiem tego genialnego urzadzenia i też jeszcze kilka dni temu borykałem się z problemem ochrony. Mój wybór padł na a'la skórzane etuii z allegro, za 95zł razem z folia (gość jest z tarchomina i tam też można odebrać futeral od ręki). Długo się wahalem pomiędzy oryginalnym book cover a 'czymś innym'. Jestem mega zadowolony z mojego wyboru. Etuii jest solidnie wykonane z dosyć grubej eko skórki, która moim zdaniem chroni tablet dużo lepiej od tego dziadostwa samsunga za 160zł. Już tłumacze dlaczego. Materiał jest zwyczajnie dziadoski, a do tego cienki i sztywny. W zaden sposob nie bedzie chronil przed upadkiem. Mechanizm podtrzymywania 'pod kątem', tzn magnesik też nie wzbudził we mnie dość zaufania mimo, że działało to niby ok.

Uprzedzając pytania, nie skórzane etuii nie jest za grube. Nie zasłania aparatu. Nie ma paskudnej ramki wokół ekranu tylko 4 (+2 które często wypinamy w celu ustawienia urządzenia pod kątem) lapki na rogi i pdzy glosnikach ( ie zaslaniaja glosnikow). Poprawia komfort trzymania urządzenia (szczególnie psychiczny, już się nie boję że tablet wyslizgnie mi się z rąk). Folia na ekran też jest ok.

Jedynym minusem, ktory w zasadzie za szczególnie nie przeszkadza, jest użytkowanie tabletu podczas ladowania. Problem polega na tym, że nie będziemy mogli zamknąć/otworzyc etuii przy podłączonym kabelku. Ja laduje zazwyczaj w nocy więc wgl mi to nie przeszkadza. A jeśli nawet to można przeciez zostawić etuii otwarte na jakiś czas.. żaden problem.

Generalnie polecam, szczególnie że za cenę oryginalnego mamy praktycznie dwa takie.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Jeżeli piszesz o tym

allegro.pl/etui-skora-samsung-galaxy-note-10-1-n8000-folia-i2980754047.html

To zastanawialem się nad nim, ale odpuscilem gdyż po pierwsze nie ma możliwości postawienia w pozycji dogodnej do pisania (lekko podniesiony tyl nota do góry), po drugie zajmuje sporo miejsca na biurku w każdej pozycji, po trzecie znacznie pogrubia tablet oraz posiada wystające lapki co nieciekawie wygląda i zachacza przy wyjmowaniu urządzenia z plecaka. Dodatkowo znacznie zmniejsza komfort pracy gdy trzyma się tablet w rękach, przez wymiary i material, gdyż skora niestety jest niefajnym materialem do dluzszego trzymania w rękach (pocą się bardziej, w dodatku skora ten pot wchlania)

Book Cover to jednak minimalizm który nie pogarsza zupelnie komfortu pracy i zabawy. Fakt ze nie chroni przed upadkiem, ale chropowate tworzywo z jakiego jest zrobiona tylna scianka praktycznie trzyma się rak a co najważniejsze ma się odczucie ze tablet i cover to jedna calosc a nie jak w przypadku etui innych producentow, gdzie ma się uczucie tabletu umieszczonego w teczce na dokumenty ;-)

A minimalzm widać golym okiem:

https://picasaweb.google.com/112134056579687257431/NoteAlu#5837701661867500002

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi