Skocz do zawartości
DarekM

Galaxy Note 10.1 jaki futerał

Rekomendowane odpowiedzi

Paulus27

No widzisz i masz sprawe przejsciowki, ktorej podlaczenie juz psuje ergonomie uzytkowania tabletu, gdyz wkladasz ja od dolu i tracisz miejsce podparcia. Wszystko w sumie sie laczy w jedna calosc.

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz rację ale zawsze można dać tablet złączem do góry :D * a dwa ustawienie pionowe tabletu to do pisania na ekranowej się nie nadaje bo ręce bolą...

* jest autorotacja ekranu więc bez różnicy jak tablet ustawimy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Niby tak ale tracimy latwy dostep do sluchawek i przyciskow. Nie wiem czy zauwazyles ale wiele gier nie dziala do gory nogami, podobnie jak TVN Player, wiec cos za cos. W przypadku covera Samsunga strata jest tylko zasloniety obiektyw, ktory jakby sie ktos na prawde uparl, mozna zrobic wybijakiem otworow. Niestety idealu nie ma i trzeba kupowac pod wlasne preferencje. Mnie podobaly sie stilgut ale tylko wizualnie, bo sa na prawde fajnie wykonane, jednak straszliwie utrudniaja obsluge czy wspolprace z peryferiami.

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Edytowane przez Paulus27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, że są aplikacje, które działają tylko w normalnym ułożeniu (sam mam kilka takich na obecnym tablecie), na szczęście jest ich coraz mniej.

Jeśli chodzi o dostęp do przycisków- to w belkinie o ile pamiętam dobrze tablet nie przylega do dolnej części covera jak jest "w pionie" tylko oparty jest na 4 stopkach (czy jak to nazwać?) i , także tylko rogi są niedostępne a reszta tak więc dostęp jakiś jest.

Zgadzam, się, że trzeba wybierać pod preferencję i potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta Twoja stacja dokująca to jest ta dostępna na allegro? ma wejścia usg aby podpiąć myszkę i klawiaturę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku oryginalny Book Cover + universalny dock samsunga sprawdzają się znakomicie. Tablet pasuje do dock'a bez wyjmowania z book covera.

Stacja nie posiada pełnego gniazda USB tylko samsungowe złącze 30pin oraz minijack do podłączenia głośników. Po zastosowaniu przejściówki 30pin->USB mozna do stacji podłączać dowolne urządzenia i wygodnie pracować na NOTE. Bardzo mi brakowało właśnie możliwości podlącznenia pendrive czy myszki w taki sposób by tablet nie musiał leżeć na plecach (z racji umieszczenia na dolnej krawędzi złącza 30pin). Teraz jest rewelacja. Szkoda tylko, że dock nie posiada pełnego gniazda USB... niestety nadal trzeba mieś przejściówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Szkoda bo też mam ten sam dock i przydało by się w nim jedno lub najlepiej dwa gniazda USB. Ja mam podłączoną do docka przejściówkę w której wpięty jest odbiornik logitecha do myszki i jak wkładam Note do docka to mycha od razu działa a klawiaturę jak potrzebuję to mam taką specjalną do tabletów - rapoo na BT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei posiadam

http://www.saturn.pl/temp/thumbs/2/705602_7a338f81c65c85c8bdd8eb95a53d1506.jpg

tu też są takie wyjścia jak u Was, myślałem, że macie jakieś fajne stacje z usb no ale cóż, w razie co są przejściówki ;)

z tą klawiaturą mam tylko jeden problem, mianowicie naciskam shift+2, powinno się napisać @ a wyskakuje " i nie mam pojęcia czemu :)

Żeby nie byo off to też planuje jakiś mniejszy pokrowiec sprawić jednak cover book jest dla mnie zbyt drogi jak na pokrowiec.

Edit:

Ktos moze sie wypowiedziecćna temat tego pokrowca?:

http://allegro.pl/etui-pokrowiec-lycra-samsung-galaxy-note-10-1-8000-i3049279101.html

Edytowane przez sakurasan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja je posiadam. W sumie jest dla mnie wystarczające. Dobrze się składa i dobrze się układa w 2 pozycjach. Niestety nie porównywałem z oryginałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi