Skocz do zawartości
adevole

[32A][6.35]HTC Magic Official 2.1 by Rogers RC[19-09-10]

Rekomendowane odpowiedzi

pobierzcie raz jeszcze paczke z PL jezykiem i zflashujcie, bedzie ok,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

no tak, napisałem to gdy jescze nie wgrałem j. polskiego bo myslałem ze to siedzi w ROM.zip :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny
    Wielkie dzięki za ten rom. Śmiga elegancko i nie ma zbędnych bajerów. Jedyny minus to te zmodyfikowane ikonki od appsow google ale to szczegół.

Zapewne kolega Grzesiek przesiadając się z popularnego Cyana zapomniał już, że HTC ma własne ikonki od maila, internetu, sms itd. ;)

A ROM mi się ściąga, idzie jak krew z nosa ale zapewne warto być cierpliwym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brutu

Czy u Was też podczas pierwszego boota, w momencie gdy pojawia się logo HTC na białym tle i leci pasek postępu, ten pasek leci kilka razy? Po czym znowu pojawia się logo HTC, krótka animacja i znowu pasek leci...i tak w kółko? Hm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zauważyć, że galeria 3d z CM5/6 chodzi po prostu lepiej niż tam (nawet lepiej niż CM5! Nie ma problemu z rotacją. A tempo z jakim wczytuje nowe obrazki jest po prostu powalające! Mam wrażenie, że równie szybko co stockowa galeria z htc.

Uwaga! To nie jest ta sama galeria 3d, która jest dostępna w markecie.

I zaznaczam, że z karty usunąłem wszelkie foldery po starym androidzie i wszystkie pliki typu albumthumby też.

Że tak powiem jest to najszybciej działająca galeria (właczając jakieś galerie 2d) z której korzystałem - sprawdzone nawet na zdjęcie z cyfrówki (zdjęcia po 1-2 MB)

---------- Post dołączono o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Czy u Was też podczas pierwszego boota, w momencie gdy pojawia się logo HTC na białym tle i leci pasek postępu, ten pasek leci kilka razy? Po czym znowu pojawia się logo HTC, krótka animacja i znowu pasek leci...i tak w kółko? Hm?

Masz bootloopa, coś gdzieś zrobiłeś źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zapewne kolega Grzesiek przesiadając się z popularnego Cyana zapomniał już, że HTC ma własne ikonki od maila, internetu, sms itd.

Nie :) To akurat wiem. Chodziło mi o dopisek "BRUT" przy ikonach map nawigacji i chyba współrzędnych :)

Edit: Szkoda tego konfigurowalnego widżetu zarządzania energią z Cyana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrales paczke z pl jezykiem przed tym niz zainstalowales rom, czytaj 1 post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brutu

Aha, dzięki, czyli się zdarza. No nic, przeflash'uje jeszcze raz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chciałem zauważyć, że galeria 3d z CM5/6 chodzi po prostu lepiej niż tam (nawet lepiej niż CM5! Nie ma problemu z rotacją. A tempo z jakim wczytuje nowe obrazki jest po prostu powalające! Mam wrażenie, że równie szybko co stockowa galeria z htc.

Uwaga! To nie jest ta sama galeria 3d, która jest dostępna w markecie.

I zaznaczam, że z karty usunąłem wszelkie foldery po starym androidzie i wszystkie pliki typu albumthumby też.

Że tak powiem jest to najszybciej działająca galeria (właczając jakieś galerie 2d) z której korzystałem - sprawdzone nawet na zdjęcie z cyfrówki (zdjęcia po 1-2 MB)

---------- Post dołączono o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Masz bootloopa, coś gdzieś zrobiłeś źle.

mógłbyś wrzucić na jakiś serwer sam plik apk do tej galerii? Proszę :) Można ją normalnie zainstalować, jak każdy inny apk? Czy trzeba push do system/app?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest zmodyfikowana wersja Google Maps żeby działała w krajach, w których niedostępna jest usługa nawigacji np. Polska. A tę modyfikację zrobił gość o nicku "Brut".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi