Skocz do zawartości
dzikirzeznik

Czy SXP nie ma problemu z połączeniem z Netia Spot przy Androidzie w wersji Ice Cream Sandwich (4.0)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam zamówić internet w Netii. Jak wiemy dają oni AP - Netia Spot. Wiedząc o problemach SXP z WiFi na ICS mam pytanie - czy ktoś używa owego Netia Spotu(a) i czy problem jak z niektórymi TPlinkami nie występuje ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez dzikirzeznik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spokojnie brać, nie ma żadnego problemu. Ja już mam od roku i wszystko git.

Wysłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Netia i problem z WiFi w SXP przy ICS[/WARNT]

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możesz spokojnie brać, nie ma żadnego problemu. Ja już mam od roku i wszystko git.

Wysłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk

Ok, dzięki, ale ty masz ZTE Blade, a mi chodzi o Xperie P ;) Chyba że to twój drugi telefon, w takim wypadku wybacz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Moi teściowie posiadają Netia Spot. Lista telefonów, którymi się z nim (bezproblemowo) łączyłem. Co prawda nie było tam Xperii P, ale z Xperii była X8 i wszystko było ok. Nie sądzę, aby pogorszyło się to wraz z wypuszczeniem nowego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, różnie jest. Z moimi wcześniejszymi telefonami nie miałem problemów z połączeniem się. Kolej przyszła na Sole... Kompletne bagno łączyło się raz na 50prób a i tak połączenie nie trwało dłużej niż 2min. Cholera mnie brała. W końcu pobawiłem się w konfiguracji modemu i coś w zabezpieczeniach zmieniłem. Od tego czasu było ok. Później zmieniłem na Xperie P ale ustawienia zostały takie same modemu więc nie mam problemów. Ale bardzo duże prawdopodobieństwo że P miałaby takie same problemy bo to w końcu ta sama seria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mm89
    W końcu pobawiłem się w konfiguracji modemu i coś w zabezpieczeniach zmieniłem. Od tego czasu było ok.

A jesteś w stanie określić co należy zmienić? Mam ten sam problem ze swoją Solą. Niby przez pierwszy tydzień łączyło dobrze, teraz wiecznie się łączy i rozłącza. Próbowałam połączyć się w 4 różnych miejscach gdzie był Netia Spot, za każdym razem telefon usiłuje się połączyć z FON_FREE_NETIA (bezskutecznie), a przy próbie zalogowania do sieci głównej, nie przyjmuje hasła, mimo, że jest na 100% poprawne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up ale to jest błąd routera NETII a nie telefonu.

Ja mam netia spota tego czarnego i Xperia P łączy się bez problemu i LG L3 też, natomiast Xperia U raz się połączy raz nie... i nie jest to wina telefonu lecz routera. Xperia U ma problem tylko i wyłącznie z netia spotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi