Skocz do zawartości
coza86

Najpopularniejsze telefony wg użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

coza86

Własnie przeczytałem ten news i jestem troszeczkę zdziwiony

http://tech.wp.pl/ToRateId,11403416,_action,RateHardware,kat,96436,rateValue,1,title,Czego-chca-dotykac-posiadacze-telefonow-komorkowych,totalRate,,wid,11403416,wiadomosc.html

Wiadomo android jest nową platformą, ale wydawało mi się, że jednak troche bardziej znaną. Powiem szczerze, że spodzeiwałem się w tym rankingu chociaż G1. Jak myślicie ? Android nie przyjmie się tak dobrze jak się spodziewało google czy jest to może za młody system żeby w owym rankingu mieć prawo bytu. Fakt i nokia i samsung omnia miały dużą kampanię reklamową, ale i o androidzie trochę się słyszało.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem zdziwiony. Taka 5800 to jest skazana na dużą sprzedaż bo to NOKIA. Za to np. HTC HD jest praktycznie w każdym katalogu sprzedaży, a G1 sprzedawany tylko w erze więc w sklepach raczej mało spotykany, przynajmniej ja w żadnym nie widziałem (oprócz salonu ery :/_)

Za to dziwi mnie wysokie miejsce myPhone :D tego bym sie nie spodziewał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JVoo

Ja myślę, że za rok ten ranking będzie zupełnie inaczej wyglądał i na pewno znajdzie się w nim jakiś telefon z Androidem. Pierwszy telefon z Androidem nie wygląda jak obiekt pożądania więc jego brak nie dziwi. Inne telefony z Androidem wyszły za późno... poza tym nie ma dobrej promocji w Polsce, a przecież Magików na świecie już ponad milion sprzedano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina to też kampani reklamowej. Np. LG cookie, co chwila świta nam w TV, magika widziałem może ze 2-3 razy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coza86

No może i racja... tym bardziej, faktem jest że wygląd G1 nie specjalnie mnie zachwycił. Nie miej jednak, jeżeli chodzi o reklame to może nie w telewizji ale za to na bilboardach dream był wszędzie. W Warszawie gdzie nie poszedłem to dobree dwa miesiące widziałem tylko Era g1. Nie wydaje mi się żeby kampania omnii była jakaś większa... a jednak pozycja w rankingu mówi sama za siebie... Dziwne i nawet trochę smutne... zobaczymy za rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi

Wydaje mi się, że nie każdemu odpowiada "telefon stworzony do internetu", ponieważ wiąże się to z dodatkowymi opłatami. W biurach obsługi nie potrafią przekazać odpowiednich informacji na temat samego systemu i okazuje się, że bez internetu to, to w ogóle nie działa :przestraszony: Wystarczy sobie przypomnieć pierwsze posty na forum, kiedy to każdy nowy użytkownika rozpoczynał swój post od pytania "Czy korzystanie z G1 możliwe jest bez dostępu internetu?". Takie informacje chyba odpowiednio zniechęcają przyszłego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Th0mas

To wina ludzi, dużo polaków nie zna się na telefonach i kupują jakieś dziadostwo.... a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Zastanówmy się do czego ludzie kupują smartphony:

- nawigacja GPS - obecnie brak sensownej na Androida(Ndrive i Copilot niby są, ale lipnie wyznaczają trasy)

- filmy - słaba wydajność i bardzo mało wspieranych formatów

- muzyka - tutaj jest średnio. Brak equalizera.

- internet - tutaj android rządzi.

Jak widać tylko 1 z 4 głównych powodów jest zaletą dla Androida. Osoby, dla których pierwszeństwem są inne rzeczy niż internet wybierają inne platformy.

(może troche powierzchowne te 4 powody, ale jest pełno osób dla których Internet nie jest najważniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro
    Wśród dwudziestki najpopularniejszych dotykowców w rankingu opracowanym przez Fortel.info i Ceneo.pl aż siedem pozycji zajmują telefony tańsze - i to dużo - niż 1000 złotych.

Ten ranking w ogóle nie jest miarodajny. Jestem pewien że G1 jest w TOP20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x