Skocz do zawartości
coza86

Najpopularniejsze telefony wg użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że artykuł zrobiony w celach reklamowych. Nic poza :) jak to często bywa na wp i onecie. Jak dla mnie żenada :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ranking to bajka :muqq:

5800 sprzedaje się kiepsko, mam znajomego ktory pracuje w salonie Plusa i mowił że bardzo słabo co mnie osobiście nie dziwi ponieważ w oczekiwaniu na Hero coś mi odbiło i poszedłem do salonu Playa obadac dokładnie włsnie 5800 i Omnie HD. Jeden i drugi tel na Symbianie. Po kilku minutach oddałem Pani telefony i podziękowałem :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To wina ludzi, dużo polaków nie zna się na telefonach i kupują jakieś dziadostwo.... a:P

Dokładnie się z TObą zgadzam. NIe każdy potrzebuje telefon do internetu i lubi dotykowy panel ale nie dajmy sobie wciskać gowna typu SE C702 czy jakieś Nokie śmieszne. Jesli ktoś potrzebuje telefon tylko do dzwonienia i smsow to chociaż niech kupi coś co w kontakcie z dlonią nie sprawia wrażenia że zaraz się rozleci i trzeszczy przy naciśnięciu klawisza a8) Np 6700 lub 6303 ktorych jakość wykonania oraz materiały sa naprawde wysokiej jakośći tak jak wcześniej 6300 ktora sprzedała się w ogromnych ilościach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powuyo

ostatnio moja mama stanęła przed wyborem nowego telefonu. Jak operator [era] przedstawił swoje propozycje... to myślałem że padne... nie było tam ZADNEJ sensownej propozycji... telefony które nigdy nie były dobre.... no i wybór padł na SE k770i ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powuyo

zmiana operatora raczej nie wchodziła w grę. Tata ma całą firmę w erze od kilku lat i jakoś tak sie utarło. W ogóle trochę dziwnie, że nie weznie jej telefonu tak jak dla pracownika no ale cóż...

Ale wniosek jest taki, że popularność telefonu dyktują operatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kofel

k770i jest akurat dobrze wykonanym telefonem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powuyo

po za tym, że po miesiącu schodzi "farba" z klawiszy xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc dołujące jest to, że mówi się na forach o telefonach do rozmów , do smsowania, a jak przychodzi co do czego to każdy chce PDA bo on to musi mieć baterie mocną, która wytrzyma z tydzień. I nie przetłumaczy się takiemu. Jeżeli chodzi o k770i... miałem ogrom telefonów, takich z niższej półki, z półki biznesowej czy PDA i SEk770 i jest mega pozytywny. Pytanie czego się potrzebuje :)

Ale by nie było offtopu

Pytanie czy jakiś telefon z androidem się w rankingach pojawi jest dobrym pytaniem:) Tych telefonów zaczęło wychodzić tak wiele, że nie wiadomo, czy któryś zdobędzie tak silną dominacje by się wybić ponad inne. Siła androida rozbiła się na wiele modeli :) Ja osobiście nie wyobrażam sobie telefonu bez pełnej klawiatury qwerty i wiem już, że tak szybko mej g1 nie zmienia :) Co mi w sumie nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego wy narzekacie ,że telefony z Androidem są mało popularne ;) przecież dzięki temu możecie czuć się zaszczyceni użytkowaniem komórki która jest rzadko spotykana hehe Sam chcę kupić HTC Dream ale najpierw muszę sprzedać swoją Omnię (może ktoś się zamieni?). W polsce tylko Era sprzedaje telefony z Androidem i do póki inni operatorzy nie zaczną sprzedawać te komórki to ich popularność będzie mała (mi to nie przeszkadza ;)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x