Skocz do zawartości
coza86

Najpopularniejsze telefony wg użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wy narzekacie ,że telefony z Androidem są mało popularne ;) przecież dzięki temu możecie czuć się zaszczyceni użytkowaniem komórki która jest rzadko spotykana hehe Sam chcę kupić HTC Dream ale najpierw muszę sprzedać swoją Omnię (może ktoś się zamieni?). W polsce tylko Era sprzedaje telefony z Androidem i do póki inni operatorzy nie zaczną sprzedawać te komórki to ich popularność będzie mała (mi to nie przeszkadza ;)).

a magic z orange i hero z playa to ucho od śledzia? :)

chcemy spopularyzować ten system co się wiąże z większą i lepszą jakościowo ilością aplikacji i masy udogodnień. poza tym po co ludzie mają się męczyć na standardowych telefonach, jeśli można mieć takie cuda (przynajmniej dla mnie standardowe typy telefonów to kaszana i Golgota)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popularyzacja systemu powinna przynieść jego ulepszenia i szybszy postęp... chyba, że google zapożyczy polityke od giganta z Redmond i wtedy klops :P ale biorąc pod uwagę ich obecne działania, dopiero się rozkręcają :D Martwiące może być to, że pewnego dnia gogel powie albo płacicie albo was odłączamy od internetu, telefonów, telewizji i jeszcze kij wie czego co uda im się nam zaproponować i ulepszyć do tego stopnia, że zrezygnujemy z konkurencyjnych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to mało osób chce kupić "kota w worku". Nie wiem dlaczego ale na różnych forach większość wypowiada się negatywnie np. na HTC G1/Dream (a przecież to bdb komórka). Ludzie niestety wierzą takiemu co powie ,że G1 to gó**o i lepiej kupić jakąś nokie (kretynizm). Pożyjemy ,zobaczymy. Ja osobiście nie znam nikogo kto posiadałby komórkę z Androidem ale i tak jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego systemu i już nie mogę się doczekać aż kupię w końcu własne G1.

Pozdro dla fanów Androida a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    debsky

Zgadzam się. Teraz przedluzam umowe i zdecydowałem sie na Ere G1. Zrobiłem to głównie z przekory, bo moi znajomi również twierdzili, że to ograniczony telefon, bo nawet nie ma dotykowej klawiatury (co już jest nieaktualne) itp wymysły oraz ze najlepiej bedzie jak wybiorę iphona. Takie rady moim zdaniem są nic nie warte, bo głownie wynikają z niewiedzy. Od trzech lat mam Nokie i wiem, że ta firma potrafi tworzyc dobre telefony, czego nie mogę powiedzieć o modelach Sony Eriksona, które krążyły w mojej rodzinie. I uważam, że jesli nawet G1 nie bedzie dobrym wyborem zawsze moge wrocic do mojej starej poczciwej Nokii 6020. Z drugiej strony jak sam nie zaryzykuję i spróbuję to sam się nie przekonam jak jest naprawdę. Przynajmniej będę tym jedynym z nielicznych i wyjatkowych, który mają komórke z Androidem i będą wiedziec jak z niego korzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest prawidłowe podejście :) Ogrom opini choćby na sieci wychodzi od osób, które danego telefonu w życiu w ręku nie miały, a zabierają się, za doradzanie. Kolejna sprawa, że ogrom osób nie potrzebuje tak rozbudowanego telefonu ale np. podczas przedłużania umowy wiedzą lepiej niż wszyscy do okoła, to potem pojawia się opinia, że słaba bateria :) i człowiek, który jest przyzwyczzajony do PDA i ich jednodniowych baterii wacha się czy kupić bo, a nóż telefon wytrzyma tylko 3h :P (teraz już czytam tylko opinie na forach poświęconych danemu modelowi).

U mnie wśród znajomych już są 3 osoby z G1, więc i ja się skusiłem :P co prawda tylko ja z tej grupy lubię ulepszać to co mam i zdecydowałem się na roota, więc niestety nie podyskutuje z nimi o pewnych sprawach :)

Edit: Istnieje możliwość podciągnięcia reputacji Androida. Zapraszam do brania udziału w ankiecie po lewej stronie :D

http://www.idg.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    widex

Zostałem właścicielem Hero z powodu wad Samsunga i900. Windows Mobile jest świetną platformą i ANdroidowi dużo do niego brakuje. Android jest typowo internetowy i dla osób chcących mieć stały dostęp to jest pozycja idealna. Jeżeli polityka google będzie dobra dla użytkowników to wróżę sukces tej platformie, bo ma naprawdę do pokazania wszystko.

Android jest ogólnie mało popularny i wśród szarych ludzi Pocket PC czy Smartphone to po prostu telefon. Raczej to tylko ma funkcje telefonu ;]

Ostatnio poczułem się jak typowy użytkownik iBubla firmy Apple. Chodziło o OBEX Bluetooth. Dialog mniej więcej wyglądał tak:

- Wyślij mi notatkę przez BT

- nie mogę

- dlaczego?

- system nie obsługuje wysyłania plików

- po co kupiłeś takie g***

nie wiedziałem co odpowiedzieć, ale odpowiedziałem, że urządzenie to obsługuje, ale system nie. Czekam na aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogłeś odpowiedzieć "-to wyślij mi mailem, to stary dobry sposob, napewno masz takie cos" :D

a tak serio, to hero ma sporo problemów.... na magiku 1 aplikacja do roota i BT działa.........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    widex

wysłałem mu mejla, jak tylko doszedł do mnie sygnał z hotspota.

No, np. na Windows Mobile nie trzeba było kombinacji ;] za to cenię ten system. tutaj cały czas trzeba grzebać.

Po co uprawnienia super uzytkownika do postawowych funkcji..

Okej, nie offtopuje.

Co do tematu. To wiele osób sugeruje się tym co dadzą w abonamencie lub mixie za 1 zł. Znam takich masochistów, którzy podpisuję umowę na 36 miesięcy za Nokią 3120 Classic albo nokię 2600 i to na mixa w Orange. ;p Gdzie na wolnym rynku urządzenie kosztuje czasami nie więcej niż 200/300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bt niema bo przez niego można się włamać do komórki jest tylko do słuchawek jeśli uzywasz hotspot do łączenia się z internetem to znaczy ze b źle wybrałeś komórkę hero to przedewszystkim komorka internetowa do niej porostu trzeba mieć pakiet bo inaczej masz porostu stara cegle?

No, np. na Windows Mobile nie trzeba było kombinacji ;] za to cenię ten system. tutaj cały czas trzeba grzebać.

To trzeba było wybrać wm. Android opiera sie na aplikacjach z marketu na takiej mniej więcej filozofii -"to ty decydujesz co chcesz miec czego nie". Na początku jest mało aplikacji, żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać systemu jest tylko to, co najważniejsze ale w markecie jest cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bt niema bo przez niego można się włamać do komórki jest tylko do słuchawek

To jest czy nie ma ?

Po za tym bzdury piszesz nie mozena wysylac plikow z tych samych wzgledow co na iphonie. A co do tego ze mozna sie przez niego wlamac to i tak mozna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x