Skocz do zawartości
majki323

Przedluzenie umowy - co mozna wynegocjowac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Konczy mi sie umowa w play , obecnie all inclusive bez telefonu, no i chcialbym wynegocjowac jakies dobre warunki,bo umowe daja na 18 miesiecy a 1 gb internetu to troche malo... ktos sie orientuje co da rade z nimi ugrac jesli chodzi o taryfe all inclusive max bez telefonu? Najbardziej zalezy mi na internecie i smsach :)

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blom

Raczej nic nie ugrasz, będzie tylko to co system dla ciebie przygotuje.

Można zrobić myk wysyłając wypowiedzenie, wtedy zazwyczaj odzywa się dział utrzymań i oferują lepsze warunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wlasnie to mam na mysli. W osobnych dziale jest taki sam temat o tmobile, i retencja potrafi naprawde zdzialac cuda.

Czy ktos mial doczynienia z dzialem retencji w play i ile udalo mu sie ' ugrac '?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie ugrasz umowę bezterminowa i dodatkowy bonus minutowy. Musisz tylko wypowiedzieć umowę z przejściem na kartę i czekać. Sprawdzone osobiście.

Na te 18 miesięcy to jeleni szukają bo przy przejściu z karty na abo bez tela umowa jest "na ile chcesz"

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz też spróbować poprosić konsultanta o połączenie z działem utrzymania klienta - często nie chcą łączyć, ale czasami sie udaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King

Czy na czas nieokreślony to nie wiem czy są radę, ale na 12 mcy + 2GB neta sam wynegocjowałem. Grunt to rozmawiać z działem utrzymania klienta jak już poprzednicy wspomnieli. No i wszystko zależy od posiadanego abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie

ktos kto ma abonament za 29zl moze cos wynegocjowac?

ja mam aktualnie abonament bez telefonu za 29zl w ofercie all inclusive max przenosilem numer czyli mam 210minut/400sms/mms (cos ponad 400 ale ile dokladnie to nie wiem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@majki323: i jak się historia skończyła, wynegocjowałeś coś?

do mnie właśnie dzwonili z play z oferta przedłużenia all inclusive max 65zl w warunkach takich jak na stronie, czyli, 1GB, 650min za 49zl miesięcznie. dzisiaj albo jutro przejdę się do salonu wypowiedzieć umowę bo i tak na kartę chciałem przejść, zobaczymy czy zadzwonią z lepszą ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie, kończy mi się umowa, w Play jestem od roku 2009, obecnie działa u mnie jeszcze taryfa longplay 69 (place 59 bo coś tam ) teraz powinno być moje 2gie przedłużenie umowy, 2 lata temu w tym samym okresie już miałem zamówionego kuriera z nową umowa i telefonem, obecnie jest cisza, przeglądam stronę play, na przedłużenie interesowało by mnie replay all inclusive max z telefonem za 65zł/msc, patrzę na telefony i widze że np. LG L9 który mnie interesuje, kosztuje tyle samo co dla klienta który by teraz chciał dołączyć do Play, chciałbym za ten telefon zapłacić nie więcej niż 100zł a najlepiej 1zł ( na stronie 339zł ). Jak będą do mnie dzwonić to prosić o połączenie z tym działem utrzymań i powiedzieć że ja będąc tyle lat, i płacąc przynajmniej te 50zł/msc chciałbym mieć coś taniej niż nowy abonent a jak nie to zerwę z nimi umowę ? Z góry dziękuje za odpowiedź, powiedzcie co o tym myślicie :)

Edytowane przez Taxi381

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

moja mama jest w play od ponad roku ale miala taryfe FIRMA25 tylko SIM 12(180min do wszystkich+nielimitowane play i stacjonarne) za 25zl brutto

niedawno przedluzalem umowe na 3 numerach i rozmawialem z "grupa utrzymaniowa"

mama dostala za 12zl brutto (350min do wszystkich + nielimitowane play i stacjonarne)

ja dostalem FIRMA 55 tylko SIM12 (700min do wszystkich + 1GB danych + nielimitowane play i stacjonarne) za 40zl brutto !

jestem mega zadowlony !

a co do telefonow to kupuje na rynku wtornym czy to nowy czy uzywany na fakture vat i wychodzi sto razy lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi