Skocz do zawartości
robocik

[10-09-2010]RCMix v2.1 A2SD, Root, sense UI, opc.Flipclock, Nowy Szybszy Lepszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Robocik świetna robota :) Mam tylko jedno zastrzeżenie, za szybko blokuje mi się ekran.

P.S.

JIT ON

:) ciesze sie ze sie podoba.

za szybko to znaczy... ? jak szybko ?

jak tylko odblokujesz i nic nierobisz, czy robisz cos nagle przestajesz i bam sie zamyka ?

opisz troche o co chodzi bo ja niezauwazylem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Gram w Laser Reflection krótka chwila zastanowienia i ekran się wygasza, to samo przy przeglądaniu netu i używaniu innych programów. Sytuacja z dziś chciałem pokazać zdjęcie mojego psa znajomym, zanim telefon dotarł do drugiej osoby ekran się wyłączył.

P.S.

Wiem że takie ustawienia ma na celu oszczędzanie energii ale przy otwarta aplikacja w trybie pełno ekranowym, ekran telefonu powinien być dużej aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gram w Laser Reflection krótka chwila zastanowienia i ekran się wygasza, to samo przy przeglądaniu netu i używaniu innych programów. Sytuacja z dziś chciałem pokazać zdjęcie mojego psa znajomym, zanim telefon dotarł do drugiej osoby ekran się wyłączył.

P.S.

Wiem że takie ustawienia ma na celu oszczędzanie energii ale przy otwarta aplikacja w trybie pełno ekranowym, ekran telefonu powinien być dużej aktywny.

moglbys dla testu zainstalowac JIT OFF, zeby upewnic sie ze to nie paczka JIT cos namieszala...

ja w sumie nic niezmienialem z wygaszaniem ekranu... jak juz to z autobrightness, zeby wlaczyc auto przyciemnianie i rozjasnianie (np. przy wybudzaniu).

wjec najpierw sprawdz JIT OFF, a jak nie pomoze to dam ci paczke z niezmienionym autobrightness, i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

muli ekeram sie wiesza slabo dziala dotyk nie polecam wolny rom

//q77 używaj polskich znaków i przecinków.

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny ROM, tylko pogratulować ;) Jak na razie żadnych FC, teraz mogę wracać do Sense :D Brakuje mi tylko lockscreena z Desire :P Zaraz biorę się do wrzucenia procentowej baterii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Świetny ROM, tylko pogratulować ;) Jak na razie żadnych FC, teraz mogę wracać do Sense :D Brakuje mi tylko lockscreena z Desire :P Zaraz biorę się do wrzucenia procentowej baterii...

Poczekaj z nia... niedziala prawidlowo....

mam juz jednak taka ktora dziala ;) zaraz jeszcze sprawdze dokladniej i ja wrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kazdemu dziala mi muli dotyk po paru kliknieciach reaguje..(tylko na tym na innych dziala prawidlowo)czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, wrzucilem juz nowy wskaznik baterii...

ten powinien dzialac bezblednie, pokazywac baterie co 1% i powinna dzialac animacja przy ladowaniu.

Wskaznik jest czarno-bialy az bateria zaczyna byc slaba, wtedy stopniowo robi sie bardziej i bardziej czerwony hiehie...

snap20100912_152759.jpg

---------- Post dołączono o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

kazdemu dziala mi muli dotyk po paru kliknieciach reaguje..(tylko na tym na innych dziala prawidlowo)czemu?

w zasadzie to nie wiem o co ci chodzi... :/

---------- Post dołączono o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Jaki to jest ten lockscreen z Desire ? Co jest w nim takiego dobrego?

jakis link albo screen... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coa

Rom jak najbardziej ok, może troszkę przeładowany po co ten launcher orange jest marny. Sense działa super przy podkręconym CPU do tego dobrze wyglada :rolleyes: kto by używał tego z orange. Kolejna rzecz to wybieranie głosowe kto z tego korzysta tak naprawdę. Im mniej dodatkowych app tym lepiej. Każdy instaluje to czego potrzebuje. Od dawna rozglądałem się za romem z Sense i ten mi się podoba. Byle by tylko nie ewoluował w kierunku ciągłego dodawania nowych launcher`ów, motywów, app

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rom jak najbardziej ok, może troszkę przeładowany po co ten launcher orange jest marny. Sense działa super przy podkręconym CPU do tego dobrze wyglada :rolleyes: kto by używał tego z orange. Kolejna rzecz to wybieranie głosowe kto z tego korzysta tak naprawdę. Im mniej dodatkowych app tym lepiej. Każdy instaluje to czego potrzebuje. Od dawna rozglądałem się za romem z Sense i ten mi się podoba. Byle by tylko nie ewoluował w kierunku ciągłego dodawania nowych launcher`ów, motywów, app

Duzo dodatkow wrzucilem na data, latwo mozesz je odinstalowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi