Skocz do zawartości
robocik

[10-09-2010]RCMix v2.1 A2SD, Root, sense UI, opc.Flipclock, Nowy Szybszy Lepszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrazenia jak najbardziej pozytywne;] Potestuje troche i postaram sie opisac ew braki czy niedociagniecia;] (2.2b)

Edit:

Jak dziala to App2SD?

Powinno instalowac aplikacje odrazu na karde SD ?

Edit2:

Juz chyba wiem ocb. Jak mam na karcie partycje EXT to automatycznie tam powinno instalowac?;]

Edit3:

Po testowaniu dzisiajeszym :

+bardzo szybki naprawde chyba najszybszy jaki do tej pory testowalem,

Brakuje mi jednak wybudzania trackbalem, oraz sposobu wprowadzania tekstu z Gingerbread, a mianowicie po tapnieciu na tekst pojawial sie tam wskaznik ktory pozwalal ustawic kursor w dowolnym miejscu.

Od wczoraj do dzisiaj konkretnie do godziny 14 z niewiadomych powodow nie dzialal "Switch pro widget" i z niewyjasnionych przyczyn po 14 zaczal dzialac, coprawda mozolnie;]

Po wybudzeniu (ale nie zawsze) przy wejsciu w kontakty laduja sie ona lecz nie moga sie zaladowac i aplikacja kontaktow sie zamyka.

Rowniez 2 razy zdarzyla mi sie po wybudzeniu dziwna sprawa z ustawieniami dzwieku, mianowicie po wejsciu w ustawienia i probie zmiany jakiego kolwiek dzwieku i glosnosci telefon sie zawieszal.

Mozliwe , ze te problemy dotycza jednak tylko mojego telefonu.

Dodam, ze przed wgraniem repartycjonowalem karte SD ( ext3 i fat32 bez swap ), oraz pelny wipe.

Ogolnie rom (2.2b) rokuje bardzo dobrze, jest idealny na codzienny rom.

Edytowane przez vinyl91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bynus

no ja jestem zadowolony :DDD nawet smiga ale moze da sie zmienic menu jak nacisnie sie "zieleoną słuchawke" na takie ze u góry sie są 4 zakładki z ulubionymi, kontaktami, klawiaturą telefonu i jeszcze czyms moze znajde screena to wam pokaże o co mi chodzi wydaje mi sie ze takie coś jest bardziej praktyczniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja również jestem bardzo zadowolony z tego ROMU. Wszystko działa OK. Wielkie podziękowania dla autora ROMU.

Mam tylko takie 2 małe pytania:

1. Po zainstalowaniu romu bez data2whatever wszystko działa ok, powiem że chodzi mi o Bluetooth. Natomiast jak zainstaluję rom wraz z data2whatever niestety FC po uruchomieniu Bluetooth. Czy miał ktoś taki problem, lub wie jak to rozwiązać??

2. Kolejne małe niedociągnięcie, albo jakiś mój błąd to synchronizacja Friends Stream. Za każdym razem jak synchronizuję, pobieram dane z portali Facebook, tweet to mam FC, może ktoś mi pomóc.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sejtan

Rom świetny. Zanalazlem na swoim Herosku dwa problemy. Raz po zainstalowaniu wskaźnika baterii nie uruchamiają się gprs wap i mms. A drugi to problem z aplikacjami kazda z poza AM posiada błąd parsowania pakietu. pozatym rom świetny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś reuploadować rom ? Multiupload nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewno pytanie. Mianowicie, czy można zmienić Sense na ten oryginalny albo z Heroine++? Strasznie mnie denerwuje ta dodatkowa konfiguracja w menu Rosie. próbowałem już zainstalować zwykłą Rosie jednak nie można zakończyć instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi