Skocz do zawartości
robocik

[10-09-2010]RCMix v2.1 A2SD, Root, sense UI, opc.Flipclock, Nowy Szybszy Lepszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Najlepiej jakby ROM był najczystszy jak to możliwe. Wrzucone tylko podstawowe app takie jak czytnik pdf itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dokładnie. Najlepiej jakby ROM był najczystszy jak to możliwe. Wrzucone tylko podstawowe app takie jak czytnik pdf itp.

Hehe... to co powinno byc w romie to tylu ilu uzytkownikow tyle zdan...

Jest to co jest, to co sie niepodoba mozna odinstalowac, Orange launcher np. mi sie podoba, a nigdzie go nie znajdziesz jako paczki do zainstalowania :/

w przyszlosci jednak moze zrobie czysty rom i paczki do instalowania, ale to wcale nie ulatwia sprawy... jest potem bowiem milion pytan w stylu, jak sie to czy tamto instaluje, zainstalowalem i zrobilem wipe i nidziala... itp itd. wiem bo znajomy tak wypuscil swoj rom... takze tak zle i tak niedobrze...

narazie jest jak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykłego lockscreena potrafi czasem 'przymulić' przy odblokowywaniu, a w tym z Desire przesuwa się sama "belka", bez tapety za nią. Oprócz tego niczym się nie różni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zwykłego lockscreena potrafi czasem 'przymulić' przy odblokowywaniu, a w tym z Desire przesuwa się sama "belka", bez tapety za nią. Oprócz tego niczym się nie różni ;)

A tu ci "przymula" ? niezauwazylem z tym klopotu.

---------- Post dołączono o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

:offtopic:

Czy ktos wie co sie dzieje z XDA ?

niemoge tam wejsc przez caly dzien...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

Robocik, a da sie cos wykombinowac z przezroczystym lockscreenem? Chlopaki z magikiem maja przezroczysty, samo pchniecie apk nic nie daje, chodz znika belka gorna lockera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idąc dalej proponowałbym zmianę dolnej belki(nie wiem jak tam ona się fachowo nazywa ;p) na jakąś w ciekawszym bardziej przeźroczystym stylu ;) Nie wiem jak u was, ale jak czasami szybko przesunę belkę to nie odblokowuję się, ten problem likwiduje nowy lockscreen. Wydaję mi się, że potrzebuję mniejszej mocy obliczeniowej, ponieważ nie przesuwa się cała tapeta.

Edytowane przez Smoke08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Robocik, a da sie cos wykombinowac z przezroczystym lockscreenem? Chlopaki z magikiem maja przezroczysty, samo pchniecie apk nic nie daje, chodz znika belka gorna lockera

chodzi ci o tapete przezroczysta?

bo mozna zabrac tylko belke, niewyglada to najlepiej... i mozna zabrac tapete, ale calkowicie, wtedy tez nie wyglada to najlepiej, zlewaja sie te obrazy, nie wiadomo czy jest odblokowany czy nie... nieladnie...

najlepiej bylo by tak jak ma Cursor w swoim na magicu... tam jest taki jak u mnie notyfikacja... czyli polprzezroczysty... ale takiego niema na zadnym 2.1... on chociaz ze pliki sa png, czyli obsluguja przezroczystosci, to on jakby zamienia je na jpg jak je wyswietla, niewiem jak i dlaczego, ale przezroczystosc znika...

jak znajdziesz jakis 2.1 rom z polprzezroczystym lockscreenem, ale musi byc ten z sense... nie taki z vanila bo ten to wiem ze jest polprzezroczysty, to daj znac... a sprobuje go tu wrzucic...

---------- Post dołączono o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Idąc dalej proponowałbym zmianę dolnej belki(nie wiem jak tam ona się fachowo nazywa ;p) na jakąś w ciekawszym bardziej przeźroczystym stylu ;) Nie wiem jak u was, ale jak czasami szybko przesunę belkę to nie odblokowuję się, ten problem likwiduje nowy lockscreen. Wydaję mi się, że potrzebuję mniejszej mocy obliczeniowej, ponieważ nie przesuwa się cała tapeta.

hehe

chodzi ci o ta belke na lockscreenie na ktorej jest wyswietlana godzina?

to ja niewiem jak ty szybko przesuwasz hehe, wlanie testowalem najszybciej jak moge, i zawsze sie ekran odblokowuje...

procesor nie podkrecony...

---------- Post dołączono o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

teraz narazie testuje nowe power menu, z dodatkiem "uruchom ponownie" i sa opcje, normal, bootloader, recovery :)

i musze dodac chiski bo mi chinczycy truja ze bardzo chca... wczoraj dostalem 3 PM o tym...

wiec w nocy albo jutro bedzie jakis update...

szukam jeszcze jakichs ciekawych rzeczy do dodania...

kombinuje jakby tu przerobic menu w rosie, chcialbym zeby bylo jak w slide... ze po lewej jest telefon a po srodku jest "szuflada" z aplikacjami... po prostu zamienic je miescami... no i moze ten dodaj widget zamienic na cos...

ale to nie proste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Moje kłopoty z blokującym ekranem spowodowane są prze JIT ON.

Jeszcze nie wgrałem JIT OFF. Po restarcie telefonu ekran już się tak szybko nie wyłącza, teraz SensUI się wiesza i restartuje. Ponowny restart telefonu rozwiązał problem.

Przynajmniej na razie.

P.S.

Świetny wskaźnik baterii, czegoś takiego mi brakowało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moje kłopoty z blokującym ekranem spowodowane są prze JIT ON.

Jeszcze nie wgrałem JIT OFF. Po restarcie telefonu ekran już się tak szybko nie wyłącza, teraz SensUI się wiesza i restartuje. Ponowny restart telefonu rozwiązał problem.

Przynajmniej na razie.

hmm... no tak jak napisalem, jit jest experymentalne... a potrzebne ci JIT ? mi smiga az milo, bez JIT...

P.S.

Świetny wskaźnik baterii, czegoś takiego mi brakowało :)

no wlanie mi tez... wrzuce go jako domyslny w nastepnej wersji... dla tych co nie lubia zmian, paczke przywracajaca oryginal tez ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ups5

/Proponuję abyś nie proponował JIT. Obiecałem ci małą recenzję porównującą twoje dzieło do froydvillain-1-5. I miałem pojechać po całości. Ale się spostrzegłem, że to wszystko właśnie przez JIT. Tego się nie da używać.

A co do porównania, to tak na szybko mogę powiedzieć, że w sumie nie jest źle. Muszę tylko jeszcze sprawdzić jak teraz, bez tego JITwoja mać, trzyma bateria.

Jedno co mnie wkurzyło, i przypomniało dlaczego odszedłem do Sense, to widget People. No niestety to jest dalej masakra. Zdjęcia podciągane z googla i FB wyglądają okropnie. Pikselizacja maximus.

Na szczęście twój romik z LouncherPro działa ślicznie :) Widget People od tego lounchera wyświetla kontakty prawidłowo i jest pioruńsko szybki.

Zresztą muszę powiedzieć, że właśnie połączenie niektórych elementów Sence i LouncherPro jest dla mnie optymalne.

To co mnie z kolei wkurzało w Frodzie, to aplikacja telefon i blokada telefonu, oraz sposób wyświetlania kontaktu podczas nadchodzącego połączenia.

Ponieważ miałem na początku to JIT, to wgrałem OverclockWidget, żeby podkręcić procek. Po prostu telefon bez tego był tak zamulony że nie dało się z niego korzystać.

Teraz po wyrzuceniu JIT, Overclock pozostał. Minus podkręcania - przy średnio intensywnym użytkowaniu, bateria daje radę tylko kilkanaście godzin. Coś mało. Niby starcza od rana do wieczora, ale powinna dłużej. Dodam, że bateria jest sformatowana i na Froydzie trzymała mi przy podobnym użytkowaniu o połowę dłużej.

Zastanawiam się czy to może być wina Radia? Ja mam wgrane to od Froyda. Jakie ty polecasz?

Ok na razie tyle.

Pozdrawiam i życzę dalszego zapału w tworzeniu ROMów, bo wychodzi ci to diabelnie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi