Skocz do zawartości
robocik

[10-09-2010]RCMix v2.1 A2SD, Root, sense UI, opc.Flipclock, Nowy Szybszy Lepszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

/Proponuję abyś nie proponował JIT. Obiecałem ci małą recenzję porównującą twoje dzieło do froydvillain-1-5. I miałem pojechać po całości. Ale się spostrzegłem, że to wszystko właśnie przez JIT. Tego się nie da używać.

A co do porównania, to tak na szybko mogę powiedzieć, że w sumie nie jest źle. Muszę tylko jeszcze sprawdzić jak teraz, bez tego JITwoja mać, trzyma bateria.

Ja JIT nie uzywam... jest to tylko taka experymentalna paczka, jak by jej niebylo, zaraz by byly o nia pytania ;)

Jedno co mnie wkurzyło, i przypomniało dlaczego odszedłem do Sense, to widget People. No niestety to jest dalej masakra. Zdjęcia podciągane z googla i FB wyglądają okropnie. Pikselizacja maximus.

hmm u mnie wyswietlaja sie ok... male ale ostrosc ok.

Na szczęście twój romik z LouncherPro działa ślicznie :) Widget People od tego lounchera wyświetla kontakty prawidłowo i jest pioruńsko szybki.

a jak orange launcher i samsung? launcher prosty ale funkcyjny, ja go uzywam na zmiane z sense...

a samsung piekelnie szybki... chociaz jak dla mnie to za bardzo vanilla...

Ponieważ miałem na początku to JIT, to wgrałem OverclockWidget, żeby podkręcić procek. Po prostu telefon bez tego był tak zamulony że nie dało się z niego korzystać.

Teraz po wyrzuceniu JIT, Overclock pozostał. Minus podkręcania - przy średnio intensywnym użytkowaniu, bateria daje radę tylko kilkanaście godzin. Coś mało. Niby starcza od rana do wieczora, ale powinna dłużej. Dodam, że bateria jest sformatowana i na Froydzie trzymała mi przy podobnym użytkowaniu o połowę dłużej.

Zastanawiam się czy to może być wina Radia? Ja mam wgrane to od Froyda. Jakie ty polecasz?

baterie to ja niemam jak przetestowac... caly czas cos sprawdzam, flashuje itp. i telefon czesto jest podpiety pod usb...

Ok na razie tyle.

Pozdrawiam i życzę dalszego zapału w tworzeniu ROMów, bo wychodzi ci to diabelnie dobrze :)

Dzieki i ciesze sie ze w sumie ci sie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

Robocik taki locker wlasnie maja Magicy w tym oficjalnym 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update:

Dodatki:

• Nowe dodatkowe power menu, uruchom ponownie, normalnie, do bootloadera lub do recovery. *Flashuj jako update, bez wipe!
      Dzieki snq- za to :)

snap20100913_120456.pngsnap20100913_120506.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brat

@robocik

Powoli dojrzewam do migracji z VR na Robomixa, jak czytam jakie rzeczy Ci się udają :)

z ciekawości spytam, czy jak w robomixie jest synchronizacja friendstreama, to zawiesza się telefon na kilka sekund? brak odpowiedzi przy dotyku ekranu, naciśnięciu home?

Myślałeś może nad jakąś większą customizacją ikonek ? widzę circle batery, może pokolorujesz zasięg sieci/wifi, animowane ikonki?:)

pozdro

brat

PS. na razie wygląda swietnie!

PS2. jednak po przejrzeniu screenów z nowego update'u (okrągła bateria) chyba kolorowanie nei ma sensu, bo by gryzło w oczy ;)

Edytowane przez brat
    dodanie PS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @robocik

Powoli dojrzewam do migracji z VR na Robomixa, jak czytam jakie rzeczy Ci się udają :)

z ciekawości spytam, czy jak w robomixie jest synchronizacja friendstreama, to zawiesza się telefon na kilka sekund? brak odpowiedzi przy dotyku ekranu, naciśnięciu home?

Myślałeś może nad jakąś większą customizacją ikonek ? widzę circle batery, może pokolorujesz zasięg sieci/wifi, animowane ikonki?:)

pozdro

brat

PS. na razie wygląda swietnie!

PS2. jednak po przejrzeniu screenów z nowego update'u (okrągła bateria) chyba kolorowanie nei ma sensu, bo by gryzło w oczy ;)

co do synchronizacji friendstreama to niezauwazylem takich zwiech... :/

co do koloryzacji ikonek, to mialem je na telefonie ale jak sam zauwazyles gryza sie...

jedynie jak bateria robi sie slaba to wskaznik robi sie coraz bardziej czerwony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brat

@robocik

doskonale! bo ta zwiecha jest na villainie ;)

moze w tym tyg sobie zmigruję :)

pozdro

brat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @robocik

doskonale! bo ta zwiecha jest na villainie ;)

moze w tym tyg sobie zmigruję :)

pozdro

brat

ok, to jak zmigrujesz, to daj znac czy ta zwieche zauwazasz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

Dzieki robocik, to bardzo przydatne te power menu. Tylko poprwa link bo brak pliku na xda

I jak mozesz zobacz ten locker co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehe

chodzi ci o ta belke na lockscreenie na ktorej jest wyswietlana godzina?

to ja niewiem jak ty szybko przesuwasz hehe, wlanie testowalem najszybciej jak moge, i zawsze sie ekran odblokowuje...

procesor nie podkrecony...

Z prędkością super bohatera oczywiście :P Faktycznie po dłużysz testach mogę stwierdzić, że w tej wersji RCmix nie mam już tego problemu ;) Czekam z niecierpliwością na nowe Rosie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    helluk
    Update:

Dodatki:

• Nowe dodatkowe power menu, uruchom ponownie, normalnie, do bootloadera lub do recovery. *Flashuj jako update, bez wipe!
      Dzieki snq- za to :)

snap20100913_120456.pngsnap20100913_120506.png

proponuje zeby takie power menu juz było na stałe wbudowanie w roma tak jak to jest we froyo, chyba kazdy woli zeby bylo niz zeby potem dogrywac.

ponadto romik jest swietny zaskoczyla mnie ilosc wolnego ramu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi