Skocz do zawartości
robocik

[10-09-2010]RCMix v2.1 A2SD, Root, sense UI, opc.Flipclock, Nowy Szybszy Lepszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Z prędkością super bohatera oczywiście :P Faktycznie po dłużysz testach mogę stwierdzić, że w tej wersji RCmix nie mam już tego problemu ;) Czekam z niecierpliwością na nowe Rosie :D

hehe... dac palca a chca cala reke ;) LOL

znalazlem taka przerobke w romie CDMA HERO, dekodowalem rosie zeb zrobic porownania,

ale za duzo jest roznic w rosie zeby jendnoznacznie stwiedzic co trzeba zmienic ;)

pisalem do goscia ktory zmodyfikowal tamto Rosie... ale jeszcze nie odpisal... ale i tak nad tym z capym pracujemy ;)

narazie mam problem z okraglym wskaznikiem batterii... jak za duzo sie modyfikuje, ciezko zeby wszystko wspolgralo... niby mala zmiana, ale ... ;)

---------- Post dołączono o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

proponuje zeby takie power menu juz było na stałe wbudowanie w roma tak jak to jest we froyo, chyba kazdy woli zeby bylo niz zeby potem dogrywac.

ponadto romik jest swietny zaskoczyla mnie ilosc wolnego ramu

Powermenu rzeczywiscie bedzie jako default w nastepnych romach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy w tym romie juz jest kernel pozawalajcy na taktowanie z predkoscia 691 lub 710 mhz? czy musze go dodatkowo wgrywac?

ps. jakiego radia uzywanie do tego romu, bradzo prosilbym od razu o podanie linka :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam czy w tym romie juz jest kernel pozawalajcy na taktowanie z predkoscia 691 lub 710 mhz? czy musze go dodatkowo wgrywac?
    Fly-kernel 10a działający na 245-614 MHz, maksymalnie do 748 MHz

:zartujesz: Ten Kernel ma wiele częstotliwości do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanie:

przy froyo trzymalo mnie to ze bylo szybkie, ale ja nie o tym- gdy mialem DUZO wiadomosci po kliknieciu w ikone wiadomosci sms, byly one wczytywane natychmiast, natomiast w poprzednim 2.1 z sense trwalo to wieki ( nawet 30 sekund) - najpierw wczytywaly sie numery od kogo dostalem a po dluzszej chwili zmieniane byly one na nazwy kontaktow.

Czy w tym romie jest ten sam problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    helluk
    mam jeszcze jedno pytanie:

przy froyo trzymalo mnie to ze bylo szybkie, ale ja nie o tym- gdy mialem DUZO wiadomosci po kliknieciu w ikone wiadomosci sms, byly one wczytywane natychmiast, natomiast w poprzednim 2.1 z sense trwalo to wieki ( nawet 30 sekund) - najpierw wczytywaly sie numery od kogo dostalem a po dluzszej chwili zmieniane byly one na nazwy kontaktow.

Czy w tym romie jest ten sam problem ?

a masz jakiegos auto kilera?

jak masz to sproboj dodac wadomosci do ignorowanych tak zeby ci nie zabijalo tego procesu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli da sie tak zrobic, zeby wiadomosci byly plynnie wgrywane bez laga na mielenie numerow odbiorcow na nazwy ?

Sprobuje tego auto killera....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    helluk
    czyli da sie tak zrobic, zeby wiadomosci byly plynnie wgrywane bez laga na mielenie numerow odbiorcow na nazwy ?

Sprobuje tego auto killera....

ja uzywam taskkillera i jak dam widomosci i kontakty jako ignorowane to jest raczej dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie rozumiem mam taskkillera i odznaczam ten zielony znacznik a i tak po chwili jest on znowu aktywny. - 5 wiadomosci i juz sie zaczyna- najpierw numery dopiero potem zmiana na nazwy kontaktow - jak wy mozecie z takiego czegos korzystac, przeciez to podstawowa funkcja telefonu sms a tu trzeba czekac kiladziesiat sekund zeby zobaczyc od kogo jest wiadomosc :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    helluk
    nie rozumiem mam taskkillera i odznaczam ten zielony znacznik a i tak po chwili jest on znowu aktywny. - 5 wiadomosci i juz sie zaczyna- najpierw numery dopiero potem zmiana na nazwy kontaktow - jak wy mozecie z takiego czegos korzystac, przeciez to podstawowa funkcja telefonu sms a tu trzeba czekac kiladziesiat sekund zeby zobaczyc od kogo jest wiadomosc :|

wywal taks killera albo zrob tak zeby bylo dobrze

napisalem ci przeciez co zrobilem

nie zabijaj procesow wiadomosci i kontaktow i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzeciez to podstawowa funkcja telefonu sms a tu trzeba czekac kiladziesiat sekund zeby zobaczyc od kogo jest wiadomosc

Sorry za OT, ale nie każdy zabija podstawowe funkcje w telefonie a potem narzeka, że za wolno działają.:trollface: W tym wypadku wszystko jest włączane od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi