Skocz do zawartości
robocik

[10-09-2010]RCMix v2.1 A2SD, Root, sense UI, opc.Flipclock, Nowy Szybszy Lepszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

w widgecie zarzanie energia nie mozna ustawiac co ma byc pokazywane ( np. nie ma przesylu danych ) na innym romie, mialem mozliwosc zmiany ilosci wyswietlanych funkcji przez ten widget oraz byl tam przesyl danych @ czy da sie w tym romie takie cos uzyskac? trzeba nowy widget? jesli tak to gdzie,,, szukalem nie moge znalezc.

pzodrawiam

EDIT: widget ten nazywa sie SwitchPro widget. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie - czy ma ktos problem z odpaleniem recovery na tym roomie ??? - po przytzrymujac power + home zawiesza mi sie na napisie "hero" - a tak to room'ik smiga elegancko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ma ROM do recovery? Wyłączasz telefon, czekasz 10sec. i naciskasz wpierw home jednocześnie power i czekasz 5< sec. Jeśli nie odpala to spróbuj ściągnąć jakąś aplikację do restartu z poziomu ROM'u do recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyłączasz telefon, czekasz 10sec. i naciskasz wpierw home jednocześnie power i czekasz 5< sec.

Coś nie bardzo... Wyłącz telefon, włącz trzymając domek. Taka jest moja wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i wlasnie tak robie - wlaczam przytrzymujac domek - trzymam 5 , 10 , 15 sek i lipa...

---------- Post dołączono o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

A co ma ROM do recovery? Wyłączasz telefon, czekasz 10sec. i naciskasz wpierw home jednocześnie power i czekasz 5< sec. Jeśli nie odpala to spróbuj ściągnąć jakąś aplikację do restartu z poziomu ROM'u do recovery.

wgralem tą paczkę podczas wgrywania romu , co ma opcje restartu do recovery - no i biore resttart i lipa ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zainstaluj ROM Manager z marketu i poprzez niego możesz wystartować w recovery i jak chcesz to możesz zainstalować Clockwork recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, u mnie występuję dość nietypowy problem. Wiesza mi się usługa odpowiedzialna za dzwonienie, a jaśniej, gdy próbowałem do kogoś zadzwonić, lub ktoś próbował zadzwonić do mnie, wyskakiwał komunikat o błędzie. Niestety niezanotowałem... Wysyłane smsy dochodziły i przychodziły bez przeszkód.

Ponadto miałem problem z netem przez 3G (tel z ery), po WiFi działał, GPS nie łapał lokalizacji. Co może być przyczyną? Nikt po za mną nie miał chyba dotychczas takiego problemu :|

Telefon był po Full Wipe oraz ponownym spartycjonowaniu karty, więc nie było żadnych śmieci z innych romów. Powtórzyłem flashowanie raz jeszcze (z full wipe i partycjonowaniem + repair sd). Niestety bez poprawy. Cała reszta działała bez zarzutu. Nie korzystałem z JIT, nie podkręcałem procka i nie mam pomysłów co może być tego przyczyną..

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiesza mi się usługa odpowiedzialna za dzwonienie, a jaśniej, gdy próbowałem do kogoś zadzwonić, lub ktoś próbował zadzwonić do mnie, wyskakiwał komunikat o błędzie.

Używasz task killerów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gam44

Witam. Rom działa i wygląda spoko tylko pojawia mi się problem a mianowicie po kilku minutach od włączenia pojawia się komunikat że podłączono zestaw słuchawkowy co oczywiście nie ma miejsca (problem występuje na wszystkich romach z UI ale tylko na tym komunikat pojawia się po chwili na reszcie odrazu) może ktoś mi powiedzieć w czym leży problem ponieważ chciałbym korzystać z tego romu ale ten błąd mi to uniemożliwia :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi