Skocz do zawartości
Kechup

Animated Weather - kolejna animowana pogodynka

Rekomendowane odpowiedzi

Kechup

W markecie od niedawna pojawiła się nowa animowana pogodynka :

Animated Weather Free - Android app on AppBrain

[ame]

[/ame]
    Animated Weather - Weather forecast application. The exquisitely realistic video effects of cloudiness, rain and snow provide the vivid sensation of current or future weather conditions for more than 50000 locations over the world. Animated Weather Application is available in Free(Ad) and Pro versions.

Jest jeszcze w fazie beta ale jeżeli ktoś lubi takiego typu programy to radzę śledzić rozwój może być ciekawie. Wersja płatna (bez reklam, dłuższa prognoza) na razie kosztuje 4.95 $ podobno później ma kosztować 9,95 $ - trochę dużo i trudno mi w to uwierzyć ale kto wie . Ja się skusiłem zobaczymy czy się nie zawiodę na twórcy, obiecuje niedługo widzet zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez Kechup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. A czy jest do tej pogodynki jakiś widget jako skrót na pulpit.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Na chwilę obecną nie ma ale autor twierdzi że niedługo będą :) :

Widgets coming soon!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Pojawiła się nowa wersja, poprawiona animacja, poprawione menu, dodany język polski ( przy którym była mała wpadka bo program nie chciał pobierać pogody, ale support szybko odpowiedział na moje zgłoszenie ). Widgetu brak jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to nieprzydatne toto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cpu

Ogromne i bez widetu troche malo przydatne ale najgorsze ze nie udalo mi sie pobrac prognozy przez EDGE/GPRS tylko przez WiFi jedynie jest sukces :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojtak

może i nie jest najpraktyczniejsze, ale od czasu do czasu lubię sobie włączyć na chwilkę i popatrzeć na cieszące oko animacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przypadl mi ten program. Brak widgetu nawet mi nie przeszkadza - jest bardzo czysty i uzyteczny. Polecam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Wg. zapewnień autorów widget to kwestia czasu - co do praktyczności to funkcjami nie ustępuje innym pogodynkom, ma pokaźną bazę miast do tego np. w mojej mieścinie pokazuje dodatkowe dane dotyczące UV, wilgotności i godziny wschodu i zachodu słońca, jeżeli dorzucą jakiś sensowny widget będzie ciekawie. Trzeba też pochwalić zaimplementowanie języka polskiego co w przypadku "obcych" produkcji nie jest takie oczywiste, z wersji na wersję pracuje co raz szybciej a zaczyna wyglądać lepiej, zobaczymy co będzie dalej.

ps. W sumie jak się zastanowić to ten widget mi do szczęścia mało jest potrzebny bo mam htc zegarek z pogodą - nie wiem czy jest potrzebny kolejny pożeracz baterii, przecież wystarczy jedno "kliknięcie" i mamy uruchomiona aplikację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wg. zapewnień autorów widget to kwestia czasu - co do praktyczności to funkcjami nie ustępuje innym pogodynkom, ma pokaźną bazę miast do tego np. w mojej mieścinie pokazuje dodatkowe dane dotyczące UV, wilgotności i godziny wschodu i zachodu słońca, jeżeli dorzucą jakiś sensowny widget będzie ciekawie. Trzeba też pochwalić zaimplementowanie języka polskiego co w przypadku "obcych" produkcji nie jest takie oczywiste, z wersji na wersję pracuje co raz szybciej a zaczyna wyglądać lepiej, zobaczymy co będzie dalej.

ps. W sumie jak się zastanowić to ten widget mi do szczęścia mało jest potrzebny bo mam htc zegarek z pogodą - nie wiem czy jest potrzebny kolejny pożeracz baterii, przecież wystarczy jedno "kliknięcie" i mamy uruchomiona aplikację.

Ja tlumaczylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi