Skocz do zawartości
Siemion3

Jakie etui polecacie do Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jakie polecacie etui do tego modelu?

Posiadam od kilku dni golasa...

Pozdrawiam

Edytowane przez Movement

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane

O telefonach, które nie posiadają swojego działu piszemy w pozostałych samsungach.

Przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bry...

Ja do Note 1 używałem Case Mate w wersji Tough Tough Case for Samsung Galaxy Note / Note LTE | Case-Mate - byłem zadowolony bo ochrona była super, etui dwuczęściowe tj. guma a potem plastikowe usztywnienie, natomiast to nieco pogrubia telefon. Niestety Case Mate jeszcze nie sprzedaje tego do Note 2 - też czekam :) ale jeszcze nie mam Note 2 - tu liczę na Plusa.

Pozdr

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Ci polecam case od Samsunga dedykowany do Note2, który dostałem gratis przy przedsprzedaży. Model akcesorium to EFC-1J9BWEGSTD.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zakupilem oryginalna wsuwke samsunga i narazie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja Ci polecam case od Samsunga dedykowany do Note2, który dostałem gratis przy przedsprzedaży. Model akcesorium to EFC-1J9BWEGSTD.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Ja też używam tego białego i polecam w 100% jest ładniejszy od tego ciemnego który już można kupić na Allegro w cenie 90 zł plus przesyłka. Polecam również Nillkin który mam na swoim Sony XS wykonanie na najwyższym poziomie do Naszych N2 też już są..skórzane i plastikowe

ETUI NILLKIN SAMSUNG GALAXY NOTE 2 II N7100 + FOLI (2731879284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Oryginalne Etui TPU COVER SAMSUNG GALAXY NOTE II 2 (2750959684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Oryginalne Etui TPU COVER SAMSUNG GALAXY NOTE II 2 (2755558515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście przerabiałem różne etui i różne telefony -szczególnie te placki na tył i powiem tylko tyle że wszystko ładnie pięknie dopóki pomiędzy etui a telefon nie dostanie się

pył -piasek (kwarc) .Robi on taką dewastację o wiele gorszą niż byśmy mieli telefon bez tego etui .

Dla tego ja czekam na coś nowego od Case-Mate gdzie mamy najpierw gumowy,ciasny kondonik przez którego taki pył-piasek się nie dostanie a dopiero na niego nakładamy hard-case-a .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FO7O

Mam - używam. Natomiast nie wiem czy pasuje do uchwytu.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Notatka od Moderatora: Face
    wykrzyk.png Odpowiadając na post bezpośrednio nad swoim nie stosujemy cytatów. Następnym razem post zostanie usunięty.
    Edytowane przez Face

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie powinno pasować skoro rozmiary telefonu się nie zmieniają. Jedynie przednią klapke trzeba odgiac do tylu.

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, ale czy klapkę można całkowicie odgiąć do tyłu, aby telefon wszedł do uchwytu?

I czy częste montowanie w uchwycie nie spowoduje uszkodzenia etui (np. popękania) jak to oceniasz FO7O ?

Mój uchwyt : Nowy Oryg. Uchwyt samochodowy SAMSUNG GALAXY !!!!! (2745316607) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi