Skocz do zawartości
Siemion3

Jakie etui polecacie do Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

FO7O
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Odpowiadając na post bezpośrednio nad swoim nie stosujemy cytatów. Następnym razem post zostanie usunięty.

Klapkę odginam kilkadziesiąt razy na dobę. Po tygodniu nadal wygląda jak nowa. Stalowa bardzo ładnie prezentuje się z wersja ciemna nota.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Odpowiadając na post bezpośrednio nad swoim nie stosujemy cytatów. Następnym razem post zostanie usunięty.

Uzywasz tego pokrowca z klapka wraz z uchwytem samochodwym samsunga? Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, w związku z tym iż CaseMate jeszcze nie zrobiło etui do N7100 [przy N7000 miałem etui tej firmy i było OK] zrobiłem test, tj. zakupiłem dwa etui Samsunga – „plecki” EFC-1J9BBE :

post-46178-14255712665607_thumb.jpg

oraz „wsuwkę” EFC-1J9LBEGSTD:

post-46178-14255712665814_thumb.jpg

– wsuwek nigdy nie używałem i po 5 minutach wróciła do pudełka, jest fajna, ale ja jednak nie lubię takich rozwiązań [czeka na innego Nota] – używam „plecek” i jestem zadowolony – jeszcze myślę nad folią.

Właśnie odkryłem że OtterBox zrobił ciekawe etuii Commuter Series - miałem takie na HTC DHD - było fajne, jednak ten plastik po roku zaczął pękać na rogach w kierunku środka :( - fajne bo tak jak CaseMate dwu-elementowe, tj. guma amortyzująca i usztywniający plastik.

Pozdr

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu. Ja używam tej oryginalnej wsuwki ( identyczną miałam do SGSIII ) i dla mnie bomba - idealnie spasowana i nie trzeba wyciągać z niej telefonu aby odebrać rozmowę. Cena w Mediamarkt to 59 pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, Kasica, powiedz jak to robisz że odbierasz bez wyciągania telefonu z wsuwki? i rozmawiasz z telefonem w wsuwce bez zestawu bluetooth czy kabelków? :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Dokładnie tak :PP. Wchodzisz w ustawienia połączeń i zaznaczasz opcję odbierania rozmowy przyciskiem HOME ( środkowym ). Teraz śmiało możesz odebrać rozmowę i normalnie rozmawiać bez konieczności wyciągania telefonu z pokrowca. Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja po raz pierwszy zaszaleje i będę używał bez pokrowca (kupiłem tylko jakąś wsówkę skórzaną za 30 na specjalne okazje) . Zawsze bawiłem się w etuii a teraz patrzę i przy sprzedaży s2 wystarczyło by zakupić całą nową obudowę za 100 i po krzyku. do nota po roku pewnie tyle samo będzie kosztować więc czy naprawdę warto ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego w oryginalnej wsuwce masz wyciete otwory na glosnik i mikrofon by rozmawiac bez wyjmowania :-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam duże parcie na to etui :

bodyglove case - Page 3 - xda-developers

Niestety sprzedaż tylko na terenie USA :(

Przydał by się jakiś ściągacz za wody :)

To ciekawe bo na oficjalnej stronie do naszych Note 2 jest tylko takie coś

Samsung Galaxy Note II - BodyGloveMobile.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi