Skocz do zawartości
Siemion3

Jakie etui polecacie do Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter

Ja kupiłem coś takiego i jestem zadowolony, bo nieznacznie zmienia wymiary telefonu, daje całkiem dobrą ochronę.

a570a7ff7b87628a5452656948f648cc_5.jpg

Edytowane przez Dexter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem N2 w przed sprzedaży więc dostałem go gratis tylko biało szary.Na razie musi wystarczyć a myślę,że za miesiąc-dwa będzie wysyp gadżetów i wtedy może Case Mate albo OtterBox..aczkolwiek ten Body Glove też jest super,ma chropowatą powierzchnię i pewnie trzyma się go w dłoni..ten Samsunga jest trochę śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a takie etui jak w reklamie można gdzieś u nas nabyć. Chodzi o takie rozkładane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Są na allegro, w Mediamarkt, EuroAgd - nazywa się Flip Cover.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filip Cover fajna sprawa, tylko nie jest to etui w sensie stricte i wciąż serce boli kiedy sie rysują plecki, mimo że to tylko "etui". No i trzeba się liczyć z tym, że nie ma zabezpieczenia boków oraz amortyzacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolski

Zakupiłem telefon, nie rozpakowując nawet pudełka, zdecydowałem się również na zakup flip covera.

Odradzam takie rozwiązanie. Jak pisał kolega levandi, brak ochrony boków i brak amortyzacji. Dlaczego tak bezmyślnie wydałem 100 pln, nie wiem :)

Plecy niech się rysują ... żaden problem. Myślę, ze oryginalny kondonik z posta Dextera #21 jest optymalny. Chyba to kupię.

Plusem natomiast, oryginalnego flipa jaki posiadam, jest brak ingerencji we wspaniały design urządzenia, a nawet troszkę telefonik zyskuje smaczku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kondonik na Allegro kosztuje od 88-106 zł a byłem wczoraj w Media i był wysyp gadżetów do naszych Note 2 i ten "kondonik" za 66 zł więc jeśli ktoś ma blisko do Media Markt to n a Allegro nie warto przepłacać..oczywiście wczoraj zakupiłem sobie taki ciemny...teraz mam dwa więc starczy do końca jego żywota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    promi

Nie ty jeden :) ja od nich brałem biały, przesyłkę miałem nawet nie po 24 godzinach w ręku. Gumowe boki znacznie polepszaja uchwyt. Jestem bardzo zadowolony. Fajnie że boki wystają ponad ekran, dzięki temu nawet jak tel położymy ekranem do dołu to nie dotyka on podłoża.

A co do wsuwanych etuii to miałem taki w sgs2, byl ok ale nie zapewnia ciągłej ochrony, i raz mi tel upadł i miałem odbita ramkę. Nie polecam tego rozwiązania jako ochrony telefonu.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tig

promi a ten biały masz do białego czy grafitowego nota? Mam taki sam czarny ale biały mi się tewż podoba a nota mam grafitowego i nie wiem jak to będzie pasowało .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi