Skocz do zawartości
Siemion3

Jakie etui polecacie do Note 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja kupiłem futerał w stylu książki i do tego jeszcze z magnesem. Zauważyłem jednak, że przez pewien czas po otwarciu etui w miejscu gdzie magnes miał kontakt z ekranem, miałem problemy z napisanem czegoś rysikiem. W tym miejscu musiałem mocniej naciskac - nawet bardzo mocno. Po około godzinie sytuacja wróciła do normy. Teraz czekam na inny futerał, chciałem jednak abyście wiedzieli o takim problemie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    promi

Biały do białego, wygląda super. Co dla mnie ważne to to że telefon ma dokładnie chronione boki, czego nie można powiedzieć przy etui np. Nilkina.

A co do futerałów z magnesem to na xda też pisali, że przestaje na pewien czas działać rysik. wystrzegajcie się tego typu wynalazków do nota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tig

To jest też ciekawe czy ktoś miał to kiedyś w ręku? Etui ZENUS Futerał SAMSUNG GALAXY NOTE II 2 N7100 (2795352985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Są jeszcze inne kolory np czerwony tylko nie wiem czy taki kolor akurat pasuje dla faceta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi o mnie to do faceta pasuje czarny i ciemny braz.

Wysłane z mojego GT-N7100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor
    promi a ten biały masz do białego czy grafitowego nota? Mam taki sam czarny ale biały mi się tewż podoba a nota mam grafitowego i nie wiem jak to będzie pasowało .

Ja dostałem z euro białe etui do titanium, na początku byłem zniesmaczony takim po podejściem do klienta, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłem na tyle, żeby nie kupować niczego innego.

Zastanawia mnie czy taki Note w etui zamieściłby się do oryginalnego, skórzanego pokrowca Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest też ciekawe czy ktoś miał to kiedyś w ręku? Etui ZENUS Futerał SAMSUNG GALAXY NOTE II 2 N7100 (2795352985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Są jeszcze inne kolory np czerwony tylko nie wiem czy taki kolor akurat pasuje dla faceta

Wczoraj dojechał do mnie ten

Etui ZENUS Futerał SAMSUNG GALAXY NOTE II 2 N7100 (2795411678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakość jest świetna. Miałem etui tej firmy do SII. Mi pasuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tig

Kupiłem Zenus czarno - zielony . Nie daje linka do zdjęcia bo dostałem op... na pw. :)

Notatka od Moderatora: Face
    wykrzyk.png Wystarczyło umieścić zdjęcia w znacznikach SPOILER i wszyscy byliby szczęśliwi
    Edytowane przez Face

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam flip cover oryg. Samsung. Jedyna uwaga to ze nie mozna nosic w torbie/teczce/plecaku bo porysuje sie szklo aparatu. Do kieszeni idealne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi