Skocz do zawartości
Siemion3

NOTE II N7100 - folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jaka polecacie dobrej jakosci folie ochronna do tego modelu?

Nie moge niestety nigdzie wypatrzec

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane

O telefonach, które nie posiadają swojego działu piszemy w pozostałych samsungach.

Przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zakupilem na allegro Folia AntiScratch SAM GALAXY NOTE 2 +szmatka (2641879170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest dosyc sztywna, ale nakleila sie idealnie bez zadnych pecherzykow powietrza, jedyny minus to troche widac na niej slady palcow, ale nie ma az takiej tragedii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się pokusiłam o folę (chyba) polskiej firmy 3MK

Folia Samsung Mini 2 Ace 2 S+ S2 S3 Galaxy Note (2727864408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

13zł za 4 folie, 2 zwyczajne i 2 matowe - użyłam jednej z tych drugich, za bardzo mi się palec do ekranu kleił w porównaniu do poprzednego telefonu, jaki miałam. Śladó zero, bajka, nawet przy niezbyt czytych palcach. Prócz tego maja w ofercie jeszcze kilka innych rodzajów, nie zagłębiałam się w to jednak. Można ich znaleźć na allegro pod nickiem 3M-K, oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Folie dedykowane Note II (z którymi się spotkałem) są węższe od przedniego szkła, pozostawiają po około 2-3mm odkrytej szyby z lewej i z prawej strony. Jest tak dlatego, ponieważ szkło tuż przy krawędziach zostało leciutko wygięte, a ramka dookoła ekranu w ogóle nie wystaje ponad powierzchnię szkła.

Założona folia wygląda więc bardzo nieładnie, jest też podatna na odklejanie, zaczepianie rysikiem lub paznokciem o jej krawędź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To akurat prawda. Pewnie dlatego sprzedają od razu po 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Ja kupiłem chyba najdroższe co znalazłem, na SGS1 też jej używałem i sobie bardzo chwaliłem, po naklejeniu ukrywa ryski ekranu. Ogólnie bardzo wytrzymała i nie potrzeba zmieniać jak przy tych tanich oraz niezauważalna (poza rogami gdzie jest trochę szpary jak ktoś wyżej napisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja się pokusiłam o folę (chyba) polskiej firmy 3MK

Folia Samsung Mini 2 Ace 2 S+ S2 S3 Galaxy Note (2727864408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

13zł za 4 folie, 2 zwyczajne i 2 matowe - użyłam jednej z tych drugich, za bardzo mi się palec do ekranu kleił w porównaniu do poprzednego telefonu, jaki miałam. Śladó zero, bajka, nawet przy niezbyt czytych palcach. Prócz tego maja w ofercie jeszcze kilka innych rodzajów, nie zagłębiałam się w to jednak. Można ich znaleźć na allegro pod nickiem 3M-K, oczywiście.

Właśnie dotarła do nie taka sama .Nie stety też jest po bokach minimalnie węższa ale u góry to już dobry centymetr .Napis Samsung się nie mieści :( .

Na razie nie naklejam bo parę dni temu skróciłem i nakleiłem sobie od Note 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tig

Mój pierwszy post więc witam wszystkich :) Dziś dotarła do mnie folia i niestety również mam nie pokryty wyświetlacz ok 1 cm u góry i kilka mm po bokach. Może ktoś zna taką folię które ładnie kryje całość ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi