Skocz do zawartości
Maslo356

Słuchawki do HTC One S

Rekomendowane odpowiedzi

O Beats Audio wiem tyle, że sam system w telefonach sprawdza się dobrze (faktycznie poprawia jakość dźwięku), ale o połączeniu jednego i drugie nie wiem za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey , dzięki za podpowiedzi , chyba zdecyduje się na beatsy :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    viator

Ja mam beatsy douszne, i bylem wprost oczarowany tym, co oni wydobyli z tych malych pizdzidelek. Dzwiek jak dla mnie jest rewelacyjny. Glosnosc jest rowniez na bardzo wysokim poziomie, tak jak na wszystkich telefonach i empetrojkach bylo mi zawsze za cicho, tak tutaj nie jestem w stanie sluchac na pelnej glosnosci. Odtwarzacz jakiego uzywam, to poweramp - rowniez polecam, wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam beatsy SOLO i też jestem pod wrażeniem dźwięku który wydobywa się z tego telefonu ;)

Jestem mega zadowolony z tego połączenia ale niestety cena tych słuchawek to połowa ceny telefonu ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

mam obecnie ep 630, dobre, stare, ale jare epki ;)

skusilbym sie na sluchawki nauszne, ale nie jakies kolosy, glownie do treningu, bieganie, rower, silownia, cos co da roznice po epkach i dobrze wyciszy mnie od otoczenia, a przeniesie w swiat muzyki

budzet, z glowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad Brainwavz Alpha lub NuForce NE-600X ? Muzyka której słucham to techno, ogólnie jakaś elektronika, pytanie tylko czy słuchawki o takim brzmieniu będą dobrze dopasowane do One S ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam słuchawki douszne a-JAYS ja posiadam ONE+ dedykowane do androida, dźwięk świetny, wyciszenie również, do tego płaski kabel który zapobiega plątaniu się słuchawek w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Witam. Tak z ciekawosci przeglądałem forum i watek z HOSem jako, ze sam jestem posiadaczem serii One z tym ze nie S tylko maXimus :P:P. Telefon mam od jakiegos miesiaca okolo i zaraz po jego zakupie zaczalem szperac po internecie w poszukiwaniu sluchawek, ktore by pasowaly do HTC. I moj wybor padl na a-Jays Two. Nie zawiodlem sie, dzwiek jest rewelacyjny,a bass piekny i gleboki, bez zadnego "łupu cupu" :P:P. Za pieniadze jakie ja zapolacilem 150 zl te sluchawki moge spokojnie polecic i nie tylko posaidaczom HOXa, ale rowniez i HOSa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Shure SRH 240 i 440 - to co potrafią te słuchawki z HTC One S oraz MP3 320kbps albo flac to poezja :)

Pozdrawiam, J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, mam SRH440, które są bardzo neutralne, ale z HOS napędza je z łatwością, wydobywa bas i zapewnia wspaniałą stereofonię. Damskie wokale brzmią wprost cudownie.

Polecam, chociaż są to piekielnie niewygodne słuchawki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi