Skocz do zawartości
Maslo356

Słuchawki do HTC One S

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swojej strony mogę polecić słuchawki AKG K518. Posiadają one potężny dół, nieco zakrywający średnicę i górę, ale po zastosowaniu G-shock mod (wymiana firmowych gąbek na pianki występujące m.in w pudełkach od zegarków) grają rewelacyjnie z HOSem. Do tego przyzwoite wytłumienie i solidne przyleganie do głowy. Ulubione metalowe kawałki nabrały nowego brzmienia. Cena nowych to ok 220 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lens

Jestem na etapie kupna słuchawek do mojego One S ale zdziwiłem się, że a-Jays One+ nie działają na moim telefonie a w tym wątku przeczytałem, że jednak komuś działają. Czy ktoś wie o co może chodzić?

Idąc dalej jestem zainteresowany słuchawkami SoundMagic E10M i pytanie czy ktoś sprawdzał kompatybilność tych słuchawek z HTC One S ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecam słuchawki SOUL by Ludacris SL49 graja na prawdę pięknie . co do SoundMagic E10M to działają na pewno z One S , bo mi działały z One X a przecież to to samo ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja posiadam sluchawki AKG 321 douszne plus poweramp :) i jest naprawdę dobrze. Bass konkretny aż byłem w szoku ze pchełki dają taką jakość dźwięku. Miałem ostatnio model AKG 404 od znajomej i też dźwięk był czysty i konkretny. Więc naprawdę polecam AKG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja śmigam na Sennheiser CX 270 i nie narzekam, pewnie da się dostać lepsze w podobnej cenie, ale ja mam te, więc te polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lens

Dostałem w końcu słuchawki SoundMagic E10M i mogę potwierdzić, że działają, tak samo środkowy klawisz. Vol +/- oczywiście nie działa, ale każdy wie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alchem

Jak w temacie, potrzebuje kupić słuchawki do one s, nie drogie (powiedzmy 50-60 zł), do uszne (dla pewności, wkładane do uszu, najlepiej coś w stylu tych z zestawu). Nie potrzebuje super ekstra słuchawek, chodzi mi o w miare dobry dźwięk i o wygodę.

Do Sensation miałem słuchawki htc rc e190. Z dźwięku byłem zadowolony, jednak nie były za wygodne..

Znacie jakieś słuchawki, które mogłyby mi spasować?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panasoniki za 50 zł kupiłem , graja jak za tą cenę nieziemsko, sprawdź w najbliższym sklepie rtv/agd, bardzo wygodne i głośne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zozol

Wiesz Panasonica to jest milion.. Może podaj model czy coś?

Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam htc rc e240 sam takie posiadam i jestem zadowolony, dobry bas, głośno grają - jak ustawię tak na 3/4 maxa to nie daje rady już słuchać, pilot pod prawym uchem dla mnie bomba rozwiązanie. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi