Skocz do zawartości
Maslo356

Słuchawki do HTC One S

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ogólnie słuchawka podejdzie każda z mini jackiem ;) Szkoda, że nie chcesz dokanałowych słuchawek bo wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia.. A są w zasadzie pod każdym względem lepsze od dousznych (no chyba, że chcesz dzielić się muzyką z osobą siedzącą obok wkładając jej słuchawkę a jesteś uczulony na punkcie higieny :D).. Proponuję Ci zobaczyć słuchawki Creative z serii EP-6XX [600, 630, 660 zależy od ceny co wolisz]. Słuchałem trochę na nich no i grają no powiedzmy jak na tą cenę to w porządku. Lekkie trzeszczenie jak zbyt głośno się słucha. Obecnie korzystam z SoundMagic MP-21 mają wbudowany mikrofon co jest w sumie na plus ale mi nie pasuje, bo mam coś gniazdo skwaszone w telefonie ;D Ale jak na cenę 105 zł w punkcie to grają na prawdę cudowanie. Sterowanie z pilota działa tak jak z seryjnymi słuchawkami od HTC. No i wykonanie jak na chińczyka to rewelacyjne. [jakby ktoś był zainteresowany to mogę opchnąć tanio bo potrzebuję jakieś bez majka. Słuchawki prawie nie używane gwarancja, wsjo. Info PW]. No i jeszcze polecam Sennheiser CX-200. Korzystałem z nich ponad rok i z chęcią bym do nich wrócił ;) Cena też w granicach 100pln. Niestety Sennheiser narzucił sobie ostatnio spore marże no i ceny poszły w górę... Jak kupowałem słuchawki nauszne HD202 to płaciłem 120 a teraz 190 w tym samym sklepie... A i jeszcze mogę polecić Sennheiser ze względu na serwis, bo jak sie słuchawki psują to z reguły wymieniają na nowe :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem paragon - model to RP HJE180e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alchem

Po prostu wolę douszne :) Nauszne mi się nie podobają i nie czuję się w nich zbyt dobrze :/

Zdecyduję się chyba na HTC rc e190, miałem je już i myślę, że nie ma sensu dawać więcej na słuchawki :)

Dziękuje wszystkim za rady !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marjos

Witam. Chciałem się dołączyć do tematu. Zależy mi na słuchawkach, które będą wytrzymałe, miały pilota i były douszne nie dokanałowe. Zestawów od htc zamęczyłem już chyba z pięć. Średnio po miesiącu użytkowania przestaje działać pilot i odbieranie rozmów. Jeżdżę dużo na rowerze i zestawu używam prawie codziennie.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam sie pod temat.

Szukam jakis dobrych sluchawek dousznych (tzw. "pchelki") do mojego HOS.

cena ok 150PLN. Fajnie gdyby procz dobr,ej jakosci dzwieku mialy wbudowany mikrofon do rozmow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Beats Audio Tour graja rewelacyjnie na HOS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie używam SM E10 i również sobie bardzo chwalę. Oczywiście nie ma słuchawek uniwersalnych, wszystko zależy od tego co kto słucha na swoim One S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lebron

Które modele z dousznych (poza HTC) działają wraz z pilotem na kablu pod One S?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shotek

Tak samo polecam akg, mimo że mam budżetowe akg k511 za 120zł to i tak w swoim segmencie cenowym niszczą wszelakie kossy, sehnseiner itp. :) Przy doborze słuchawek kieruj się też impendencją (nie wiem jak to sie pisze) ale wyrażane jest to w ohm, im mniejszy wskaźnik tym słuchawki lepiej będą grały na telefonie bo będą potrzebowały słabszego źródła do rozkręcenia się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi