Skocz do zawartości
NightRider

ROMy do naszego i5800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oficjalne jak i testowe wersje firmware do naszego modelu znajdziemy na stronie:

www.samfirmware.com/WEBPROTECT-i5800.htm

Wymagana jest rejestracja!

Pozdrawiam!

Edytowane przez NightRider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SK

Niby bedzie trochę offtopu ale bedzie pomocne ;)

http://www.samfirmware.webs.com/

Tu szukajcie nowych softów ;) Pojawiają się w miare szybko

PS najnowszy jest JH2 ;)

Dpstępny własnie na tej str. Jeżeli była by osoba to niech zrobi tutek do flashowania. Bo niektórzy nie będą wiedzieć jak to robić ;) Ewentualnie napiszcie na PW jak byście chcieli moze sie tym zajme ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt masz rację... mój błąd źle zinterpretowałem numeracje, gdyż myślałem, że jak XX jest później w alfabecie niż XW to jest nowszy, a to jest region. Poradnik wgrywania romu napisany tylko też będę musiał zmienić z tym najnowszym romem i już się zabieram za pobieranie najnowszego i uploadowanie na jakiś serwer żeby ludzie nie musieli się tam rejestrować.

Edytowane przez NightRider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajrzałem na stronę www.samfirmware.com (po rejestracji jest dostęp do spisu romów) i są 2 nowe romy: i5800xxJI2 oraz i5800xWJI4. Czy ktoś testował już te nowe romy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak z tego co zauważyłem w najnowszym romie I5800XWJI4 to jest na standardzie wyszukiwanie głosowe, DLNA ma zmienioną nazwę na AllShare, na minus to jest zainstalowane demo gry Assassin's Creed. Zmian w szybkośc czy stabilności raczej nie zauważyłem bo wszystko działało sprawnie już na starszych wersjach. Należy pamiętać, że żeby wgrać najnowszy rom trzeba do niego wpakować plik datafs.rfs z romu I5800XWJH2, gdyż po wgraniu telefon po restarcie nie przejdzie nam dalej niż logo samsung.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

datafs.rfs - mowisze ze wystarczy ze starszej wersji? To mzoe bym sie skusil... naprawili GPS w tym ROM ? Nie, zeby byl zepsuty ale czy lapie fixa szybciej? PS / w JH2 tez jest ALLshare ale nie ma zadnej gierki,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak poprostu wpakuj ten plik do paczki jakimś archiwizatorem. GPS jeszcze nie testowałem ale na JH2 mi szybko łapał fixa bez żadnych wspomagaczy. W starszym jest AllShare ale był podpisany DLNA, a teraz jest podpisany AllShare.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do AllShare fakt, na ikonce jest AllShare, podpisane DNLA. Poczekam jeszcze na opinieco to daje bo nie chce od nowa ustawiac wszystkiego a potem znow wracac do starego ROM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    queven

Nie wiem mi wogole nie chce tych 2 nowych romow instalować w odninie wywala błąd setup connection i po 3s jest failed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abbs

Witam,

Mam jedno pytanie do osób testujących nowe romy. Czy we wszystkich romach jest aplikacja ThinkFree Office, czy tylko w oryginalnym od ery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi