Skocz do zawartości
SK

[TUTORIAL] Aktualizacja Samsunga Galaxy 3 / i5800 przez Odin'a

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ci chyba o recovery ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dysza

Wydaje mi się że to coś z kablem. Spróbuj podłączyć do drugiego USB, pożycz kabel od kogoś... Rwie połączenie po prostu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szewc1

Witam. Czy ktoś wypróbował już ten soft JPA/JPB na Galaxy i5801? Według tego xda-developers - View Single Post - Samsung Galaxy 3 GT-i5800: root, gps fix, upgrading i5801 nie może zostać zrootowany na oryginalnym sofcie. Czy wobec tego powinienem najpierw flashować go JPB -> hybryda lub JH2 ->hybryda, czy mogę od razu na soft orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak przeszedłem na niego z JPB i wszystko śmiga, na JH2 pewnie też ładnie pójdzie a co do wgrania go na brandsofta lepiej bym wgrał najpierw coś czystego jak np. owy JH2 czy JPB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Akane

Wrzucał już ktos tego jpf? i czy przy przeskoku z jg3 brandowanego ery od razu wrzucac tego jpf czy moze najpierw jh2 i dopiero potem jpf?

@edited

a i jeszcze jedno, moze ktos wrzucic te sterowniki usb?

i czy do zmiany softu musze miec zrobionego roota? bo z4root się zacina przy erowym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ruah
    Wrzucał już ktos tego jpf? i czy przy przeskoku z jg3 brandowanego ery od razu wrzucac tego jpf czy moze najpierw jh2 i dopiero potem jpf?

Ja do JPF przszedłem wprost z brandowanegod ERY JG3, po WIPE oczywiście. Bez żadnych problemów. Roota cofnąłem przed zmianą na JPF. JPF nie da sie zrootować z4rootem, ale superoneclockiem się da. Soft na razie jak ta lala ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

Mam pytanie jakie jest prawdopodobieństwo uceglenia i5800 podczas flashowania? Bo chętnie bym sobie wgrał tą hybrydę z xda ale trochę się boję, że ucegle fona i znowu będę musiał go oddawać do serwisu (dopiero tydzień temu wrócił po 6 tygodniowej wizycie w serwisie samsunga).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanse małe jedynie jest możliwość jakby prąd Ci wywaliło więc jeśli masz taką możliwość zrób to na laptopie

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

Jeszcze mam pytanie czy jeśli mam teraz JG3 od plusa to mogę na niego od razu wgrywać ten ROM? Wiem, że były gdzieś w temacie takie pytania ale ja jestem takim trochę pechowym człowiekiem i czasami mi niektóre rzeczy nie wychodzą więc wole się zawsze dokładnie upewnić. I jeszcze też się naczytałem o tym nowym JPF i trochę mi się w głowie namieszało i nie wiem co lepsze czy ten zmodyfikowany czy JPF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi